Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Dm-es Babylove termékekkel...

A Dm-es Babylove termékekkel mennyire vagy elégedett? Milyen minőség?

Figyelt kérdés

Márciusra várom első kislányomat. Semmilyen tapasztalatom nincs semelyik márkával, csak az óriási árkülönbségeket látom a termékek között. Feltétlenül szükség van mondjuk egy 3000 Ft-os cumisüvegre, vagy megteszi a 800 Ft-os is? Vagy mondjuk jó az 500 Ft-os cumi is vagy kell a 2000 Ft-os. Vagy a kanalak, pelenkák, fürdető, törlőkendő stb.

Eleinte persze gyógyszertárit veszek, meg cumisüveget sem akarok használni, csak szeretném, hogy ezek legyenek otthon. Nem akarok az éjszaka közepén hipermarketbe futni, hogy ott megvegyem borsos áron ezeket.

Esetleg leírhatnátok, hogy melyik Babylove terméket szeretitek a legjobban!



2014. jan. 12. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi használtuk a :pelenkát, popsitörlőt, bébiételeket, tápszereket, cumisüvegeket, fürdetőszert, sampont, kanalakat.

Én nagyon szeretem a dm-es cuccokat, a kuponjaimmal sokat vásároltam/vásárolok ott.

A pelenka abszolút favorit most. 6-ost használ a fiam, előtte libero, az előtt meg pampers volt. Regisztráltál már a bababónusz programba a dm-nél? Ha nem, nézz utána, sok jó dolog van benne.

2014. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően a babylove termékekkel meg vagyok elégedve,de szerintem azért ezek is drágák!Pl popsitörlőből én olcsóbbat veszek és teljesen jó!

A pelusát viszont nagyon szeretem!!!Az egyik legjobb,de csak kuponnal veszem,mert szerintem ez is drága...ha nincs kuponom akkor aldis vagy lidl-s pelust veszek,mert ezek is nagyon jók!

A babylove-s popsikenőcs is jó,de amúgy nekünk van itthon neogranormon és ha komolyabban piros a feneke ezzel kenem.(illetve ez más sérülésekre is jó,hámosító)

Cumisüvegből én nem vettem drágát,mivel szoptatni akartam és hála Istennek tudtam is,szóval erre nem volt szükség.

Cumiból drágábbat vettünk,aventosat,de csak azért,mert számomra ez volt a legpraktikusabb,mivel van saját kupakja,illetve ennek tetszett a feje,mert a cumik közül szerintem ezé a legkisebb.Ja és még egy érv mellette,hogy a külső része nem hajlik rá a baba arcára,így nem pállik ki alatta a bőr.Első fiam első cumija mamos volt,alatta tiszta pötty lett a kis arca,ekkor váltottunk.De valaki a mamosra esküszik:)

Sok dolgot majd úgyis neked kell kitapasztalni,én azt mondom,hogy legyél okos vásárló,ne dőlj be a reklámnak, a szempontjaidat nézd mindig,és ha a 800 ft-os ugyan azt tudja mint a 3000 ft-os,akkor azt vedd meg,hidd el,csak a reklám vagy a márka a különbség!!

Én mindig figyelem ezeket,szerintem rengeteg tök fölösleges dolog van amit rá akarnak tukmálni az anyukákra!

Ja és igen,a gyógyszertári dolgok is jók,én pl még a 3 évesemnek is használom a gyógyszertári fürdető krémet(meg persze a picinek is)mert annyira szeretem!

2014. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a DM-es termékeket, nemcsak a babacuccokat, hanem a felnőtteknek való dolgokat is.

Jó minőség, csak olcsóbb, mint a neves márkák.

Pelenkát én is kuponnal veszem mindig, így kb. 32 Ft-ra jön ki darabja, ez ár-érték arányban nálam verhetetlen.

Törlőkendőt én sem a DM-ben veszem, mert van ettől olcsóbb is ami tökéletes, viszont a lányom tápszere, fürdetője, tanulópohara, fogkeféje is mind DM-es.

2014. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi eddig a gyógyszertári kenőcsöket és fürdetőket használtuk, sajnos... nekünk nagyon nem tett jót és most ennek következményeként szükséges a 4-5 ezer forintos testápoló és tusfürdő a babánknak. Viszont a DM-s és Rossmann-os szenzitív fürdetőket sokan dicsérik.

Talán ezekre érdemes figyelni:

[link]

Mi cumisüvegből Avent-et vettünk, mert annak az 1-es cumija vált be -nekünk- a legjobban, nem csöpög az 1-es cumival és a 2-el is alig. Cumi: itt szerintem nem éri meg spórolni, bár a jobb minőségű is 1200-1500 forint (persze függ, hogy hol veszed). Elsőként NUK újszülött cumink volt majd 2 hónaposan kapott MAM cumit, olyat amelynél ha jönnek a fogacskák elvileg nem lehet baj (lényege: nagyon vékony a cumi alja, ahol a szájába veszi). Pelenka: nekünk és ezt mindig Mindenkinek ajánlom, aki megteheti vegye meg, elsőnek a Pampers Premium Care volt (az első méret nem is olyan vészes, darabja 43 forint körüli)... azt fekete, szurok szerű kakát is képes volt magába szívni, nem kenődött szét a gyerek fenekén..favorit volt. Aztán egyre nagyobb lett és a pelenka is a súllyal arányosan drágult, így azt nem vettük meg. Most pont pelenka méret váltásban van (6 kiló), most csak és kizárólag a Libero 4-es méretű nadrágpelenkája a szupi... különben ami 6-ig van, kicsi, ami 4-9 kg-ig van hatalmas a fokhagyma fenekére :D Törlőkendő: mi eddig csak pampers-t és libero-t használtunk. A Pampers (igen illatos, allergén is lehet) jó nedves, viszont viszonylag kicsi. A Libero kevésbé illatos, de viszonylag nagy méretű, igen hasznos. De ajánlom figyelmedbe ha van egy kicsi időd:

[link]

Ha szeretnéd privát üzenetben megírom melyik gyógyszertári fürdetővel akadt gondunk és miért.

2014. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem a dm-es babacuccokat.

Amit használtunk / használunk: Babylove pelenka, bébiételek, cumi, kiskanál, sensitiv fürdető, sajátmárkás tápszer is szuper, tejpép, szilikoncsőrös itatópohár, bőrvédőkrém babáknak a hideg és szél ellen, popsitörlő. Hirtelen ennyi jut eszembe.

Legjobban a Babylove pelenkát és a tápszerüket szeretem!

Ja, próbáltuk a Babylove szélesnyakú cumisüveget is, az is nagyon jó, de végül csak a Mam-osat fogadta el a babám. De a játszócumijuk pl. kifejezetten bejött neki.

2014. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!