Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek meglátszik a...

Szerintetek meglátszik a babán ha császározzák az anyukát?

Figyelt kérdés
Lányom császárral született,van egy sötétebb csík neki a nunusa felett,ott ahol engem megvágtak.Anyósom azzal szédít hogy az a császárcsík.:-)Tény és való hogy a párom és a sógornőm is császárosak voltak és neki is ugyanott van a csík,de nem hinném hogy az a császártól van,nem hiszem hogy az meglátszik a babán hogy engem megvágtak,pedig Ő meg van győződve erről hogy az a császár miatt van.Szerintetek?
2014. jan. 14. 09:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Ez hülyeség, anyósod beszél össze vissza. Az nem a császármetszés miatt van ott a babának, hanem az anyai hormontól. Az én babám spontán született, mégis neki is ott van a csík a köldöke alatt.
2014. jan. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy látszik. A mi lányunkon nincs semmilyen csík, pedig engem is császároztak.
2014. jan. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem:D Maximum szebbek a normál szülött babáknál pár napig, mert nem gyűröttek, mint a normál módon született babák:D
2014. jan. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 JnéHN ***** válasza:
73%
Szia! Nekem mind a két gyerekem császáros és semmi nem látszik rajtuk.
2014. jan. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Az én gyerkőcöm is császáros, de az égvilágon semmi nem látszik és nem is látszódott rajta.

Ami meglátszódott az pedig az, hogy túl sokáig volt a szülőcsatornába, így fáraó feje lett, mikor megszületett, sajnos vizenyős volt neki, mondták is, hogy ez el fog múlni idővel, de olyan szép kerek feje nem fog lenni, mint az apukájának (neki az van), viszont szerencsére hamar elmúlt a fáraó fej és a gyerekorvos előrelátása sem jött be, szép kerek feje van, mint az apukájának.:)

2014. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hehehe...
2014. jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
:D ez vicces, csak azokon a babákon látszik, akiket véletlen megvág az orvos, de az nagyon-nagyon ritka. Az a csík lehet örökletes is :)
2014. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget!Én is császárral szültem a 2 fiamat,semmi sincs rajtuk! Hugom simán szülte a kislányát és neki is van egy enyhén barnás függőleges csík a hasa alján!
2014. jan. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Én tisztelem, becsülöm az idősebbeket, de istenem...néha olyan hülyeségeket tudnak mondani. Császárcsík?! Ezt sem hallottam még.

A fiam is császárral született, -ráadásul engem hosszában vágtak-, és semmi nem látszik neki.

2014. jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na hát én is ezt mondtam neki,de nem lehet meggyőzni.Na mindegy higgyen amit akar,csak bosszant a butasága.CSÁSZÁRCSÍK! :-) Köszi a válaszokat!
2014. jan. 14. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!