Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek meglátszik a...

Szerintetek meglátszik a babán ha császározzák az anyukát?

Figyelt kérdés
Lányom császárral született,van egy sötétebb csík neki a nunusa felett,ott ahol engem megvágtak.Anyósom azzal szédít hogy az a császárcsík.:-)Tény és való hogy a párom és a sógornőm is császárosak voltak és neki is ugyanott van a csík,de nem hinném hogy az a császártól van,nem hiszem hogy az meglátszik a babán hogy engem megvágtak,pedig Ő meg van győződve erről hogy az a császár miatt van.Szerintetek?
2014. jan. 14. 09:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hormon miatt van, semmi köze a szülés mikéntjéhez.
2014. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Három kisfiam császáros volt, mind gyönyörű volt kezdettől fogva, semmiféle csík nem volt rajtuk. Szerintem a császáros babák abban különböznek esetleg a rendes úton születettektől, hogy kevésbé látszik rajtuk a szülés okozta küzdelem, mint azt már fentebb is írták, szép kerek a buksijuk is, hisz nem voltak a szülőcsatornában.
2014. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Anyós kicsit aluliskolázott és babonás. Nem lehet már nevelni, gondolom ahhoz már túl idős. Ha ezt hiszi, tegye. Ettől még nem igaz.
2014. jan. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát szerintem se igaz.De mindegy én már nem vagyok hajlandó ezt többet mondogatni neki! :-)Igen az én lényomnak is szép kerek fejecskéje van,viszont mikor született akkor már a feje teteje bent a szülőcsatornába és meg is látszott volt egy pukli a fején,vagyis kicsit el volt nyomódva neki.De az mésnapra elmúlt.
2014. jan. 14. 11:29
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagyon primitiv butasag:) Nem, nincs olyan, hogy csaszarcsik. Valami nagyon sotet babona lehet, most hallok errol eloszor. Kislanyomat csaszarral szultem, nincs neki semmifele csik a hasan.
2014. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ilyen, hogy császárcsík tuti, nem létezik, amúgy vicces gondolat. :) Viszont a fiamon meglátszik, hogy engem császároztak, mivel állítólag az arca bal oldalát annyira a méhfalhoz nyomta, hogy mikor vágtak, őt is megvágták ott véletlenül. Mikor először kihozták szopizni, akkor szólt a nővér, hogy ne ijedjek meg a vágás miatt, ezért van és majd el fog múlni. Már 3 éves lesz és egy nagyon vékony heg még mindig látszik, csak közelről lehet észrevenni (pedig egyáltalán nem volt mély vágás, csak felületi karcolás inkább), neki ez a szexepilje. :)
2014. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, és a gátmetszés helye is meglátszik a gyerek altáján. :)
2014. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
:-)
2014. jan. 14. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!