Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány pontot ér a Libero 5-ös...

Hány pontot ér a Libero 5-ös méret (80db)?

Figyelt kérdés
Libero pelenkát használunk, eddig a 4-es méretet (84 darabosat vettem mindig), az 4 pontot ért a klubban. Az 5-ös pelenka az már 5-öt fog érni? A kisebb kiszerelés és a nagyobb között van pontkülönbség?

2014. jan. 14. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyan már régi a kérdés, biztosan tudod is a választ, de leírom, mert haragszom a Liberora! Majd megnyugszom, de m most friss az élmény.


Mi most váltottunk 5-ös méretről 6-os méretre.

Eddig mindig (3-as, 4-es, és 5-ös méretnél is) 4-4 pontokat írtak jóvá csomagonként.


Épp ma töltöttem fel 3 csomag 6-os méretű megapack pelenka kódját, erre csak 3 pontot írtak jóvá kódonként. Csalódott vagyok, azzal a hiányzó három ponttal pont meg lett volna a kiszemelt ajándék, de így nem biztos, hogy meg lesz, mert a lánykám már nagyon szobatisztaság gyanús, valószínűleg ez volt az utolsó pelenka vásárlásunk.

2014. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!