Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak a kisgyereke is utálja...

Másnak a kisgyereke is utálja ha megölelem vagy megpuszilgatom? 14 hónapos, és mindig vinnyog, szabadulni akar.

Figyelt kérdés
Hozzám bújni is ritkán szokott.Ugyanígy van az apukájával is.
2014. jan. 14. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Az en lanyom is 14 honapos es utalja ha szeretgetem. Rendesen tolja el magat. Pedig en ugy szeretnem szeretgetni. Nagyon ritka, amikor ,,kierdemlek" egy puszit.
2014. jan. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A lányom egyenlőre még hagyja magát, 13,5 hónapos.

Mondjuk ő se kifejezetten élvezi, mosolyog, de sokáig nem lehet őt sem ölelgetni, mert mindig van valami rettentő fontos dolga, szétpakolni, megfogni valamit és már szalad is el :))

Vagy marad, de akkor meg elkezd turkálni az orromban, számban, mert az olyan vicces dolog :D

2014. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

enyém biztos sikítófrászt kapna ha így nekiesnél ölelgetni puszilgatni! :D

(bocs, de nem tudtam kihagyni!)


1-1,5 éves korába enyém se szerette ha mi ölelgettük, csak ha ő kérte. most 4 éves, és imádja ha elkapom és jól megölelgetem :) erre is meg kell érnie a gyereknek, főleg, hogy ti olyanok vagytok neki mint egy "bútor", mindig ott vagytok. majd ha jön az elálás akkor ez nagyon sokat fog változni :)

2014. jan. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém húsz honapos kisfiú, mindig is szerette ha szeretgetem.Magátol is sűrűn bújik.
2014. jan. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aHermann ***** válasza:

Szia!

A nagy nálunk sem az a bújós típus. Csak akkor lehetett megölelni, vagy puszit adni neki, amikor ő akarta. Most 3 évesen már sokkal jobban igényli ő is szeretgetést. A tesó érkezésével kapott rá a dologra, főleg, hogy a kicsi igazi bújós típus. Utána jött rá a nagy, hogy nem kínszenvedés egy ölélés. Előtte tépte ki magát az ölelésből, tiszta morcos volt, ha valaki az ölébe vette. Most már magától jön, hagyja a szeretgetést, sőt élvezi is.


Ne aggódj, ez még változhat.


Nagyon jó érzés, amikor a gyerkőc odabújik valakihez, de én speciel jobban tudom értékelni a nagy szeretgetését, mint a kicsiét, aki 16 hónaposan is állandóan bújna. A kicsi sokszor levakarhatatlan, és teljesen kivan ha lerakom akár félóra bújás/ölelés után, mert dolgom van.

2014. jan. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányom 5 éves, sosem volt bújós, ha megyek érte az oviba, akkor max. megsimogatom. Mert neki elég ennyi. A fiam meg egy matrica, le sem lehet vakarni.
2014. jan. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,azért még reménykedem hogy fog változni,úgy szeretgetném mindig.:)
2014. jan. 15. 09:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Lànyom is utàlta. Most 2,5 évesen meg csak úgy àtölel, puszilgat. Főleg az tetszett neki amikor szülinapozàskor egymàsnak puszit adtunk a rokonsàgban, meg neki is màs gyerekek. Sokszor eljàtsza a jelenetet h boldog szülinapot puszpusz. Anyukàm próbàlta jàtékosan mutatni neki h megszeretgetni anyàt úgy, hogy belémdörgöli az orràt, kis fejét rajtam a ruhàmba ahol ér. Merthogy meg kell mutatni neki, hogyan tudja kifejezni... Meglepődtem, működött, otthon többször "belémdörzsölte" a fejét. De most ölel puszil, kéri h guggoljak le. De mindig vevőnek kell lenmi a közeledésére. Odàig fajult, hogy ha rossxat csinàlt is ezzel terel...
2014. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!