Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Három hónapos terhes vagyok,...

Három hónapos terhes vagyok, a gyerek apja mindenből használtat akar venni a kicsinek, mert neki nincs pénze. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 10:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél neki te új dolgokat a saját pénzedből.
2013. dec. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%
Elmondanám neked, hogy a szülők fele használtan veszi a gyerekruhákat, nincs ezzel semmi baj. Miért nem te veszel neki újat amúgy?
2013. dec. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Jelenleg táppénzen vagyok, így nekem sincs pénzem. Pedig már kinéztem egy nagyon szép babakocsit is.
2013. dec. 18. 10:45
 4/35 anonim ***** válasza:
66%
Mit tehetnél?
2013. dec. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
82%
Ne tessék más f...val (pénztárcájával) verni a csalánt. Ha neked nincs rá pénzed, tőle se várd el.
2013. dec. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
38%

Mire gondolsz?

Sok mindenért felesleges 4x annyit fizetni csak azért mert új. Pl. sok ruhát lehet venni használtan pár száz forintért, amik eredetileg ezrekbe kerülnek. De felesleges sokat kiadni értük, mert nagyon gyorsan kinövi.

Kiságyat is lehet használtan venni olcsón teljesen jó állapotban.

Talán a babakocsi az, amiből én mindenképpen újat vennék, mert azt sokat használja az ember és bírnia kell a strapát.

Egyébként külön éltek? Te tudnál újat venni? Ha igen, akkor vedd meg újonnan, amiből mindenképpen újat szeretnél. És a többi dolgot veheti az apa.

2013. dec. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék annak érdekében, hogy vegye meg a babának ami kell?
2013. dec. 18. 10:46
 8/35 egytüneményvagyok válasza:
84%
És minek vennél új babakocsit? Hogy három év múlva kidobd? Használt babakocsi is ugyanúgy gurul. A ruhákról már nem is beszélve. Teljesen felesleges ilyenekre költeni, pláne annak, akinek nincs pénze. Babacuccok 99%-át 2 éven belül már semmire nem fogod használni.
2013. dec. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Youknowwho ***** válasza:
89%

Nézni mindent lehet ( meg akár lepontozni is ) de nem életbe vágó hogy legyen egy új babakocsi ami "szép".

A napi étel meleg lakás fontosabb mind terhesen mind ha megszületett a gyermek.

Nem kell új holmi a használtat is ki lehet mosni ugyebár...

2013. dec. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 egytüneményvagyok válasza:
100%

"Mit tehetnék annak érdekében, hogy vegye meg a babának ami kell?"


Megvesz mindent, csak használtan nem?

2013. dec. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!