Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukátok tudja, hogy hány...

Anyukátok tudja, hogy hány óra hány perckor születtetek?

Figyelt kérdés

Az enyém sajna nem tudja, 35 éve szült engem. Mindig is szerettem volna egy asztrológia előrejelzést csináltatni, de így nem tudják megcsinálni, hogy csak körülbelül tudjuk, hogy valamikor késő délután :(((


Én tudom a saját lányom pontos óra-percét... Ti hogy vagytok ezzel?


2009. dec. 1. 22:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
anyukám tudja:) 1987.08.07. 18:30 22/L
2009. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

:) Jó neked! :) Az én drága imádott anyukám nem tudom, hogyan, de sehogy sem emlékszik rá vissza. :(


Ő azt mondja, hogy (mivel az első babáját 9 hónaposan halva szülte meg - köldökzsinór a nyakára tekeredett), velem olyan pánikban volt hogy csak azt hajtogatta, hogy de jó hogy él (mármint én), de hogy hány óra hány perckor születtem, azt nem tudja, csak azt, hogy késő délután.

2009. dec. 1. 22:57
 3/27 anonim ***** válasza:

Az enyém is tudja, mind a 3 gyerekéét.

Viszont azon nem csodálkozom, hogy a te anyukád nem tudja. Azt biztosan meg tudja mondani, hogy hol születtél, elmész a kórházba/szülőotthonba és ott megmondják. Náluk tutira meg kell lennie a feljegyzésnek. Hacsak vmi katasztrófa folyamán nem semmisült meg az irattár.

2009. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
57%
Az asztrológia egy ostobaság.Csak jó pénzért becsapják vele a hiszékenyeket.
2009. dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Persze, én sem csodálkozom Anyun, teljesen megértem, én magam is anyuka vagyok. Iszonyatos tragédia volt az első szülése, persze hogy pánikban volt, mikor engem szült. (amúgy a húgomét már tudja) :)


Az asztrológia nem különösebben érdekel, csak pont a két legjobb barátnőm végzett asztrológus, és ők akarnak nekem mindig előrejelzést csinálni. (fizetni én sem fizetnék érte).


Viszont köszi a tanácsot, h, a kórházban próbáljam megtudni.. :) Megpróbálom... és elmondom Anyunak is:)

2009. dec. 1. 23:06
 6/27 anonim ***** válasza:
Az asztrológus tud pontosítani, ha kb megadod.
2009. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
De kb. sem tudjuk.. csak hogy késő délután volt.. és még világos volt.. De mivel júliusban születtem, akkor még este 9-kor is világos van.. tehát a lehetőség igen tág.. lehet délután 4-től este 9-ig is..
2009. dec. 1. 23:09
 8/27 anonim ***** válasza:

mi 5-en vagyunk testvérek,hát percre pontosan nem de kb időt azt tudja.szerintem ha nagyon gondolkodna biztos eszébe jutna a születési óránk.

én a fiamat 18:10-kor szültem.


szerintem ne hibáztasd Anyukád mert nem emlékszik a szül órádra,hisz ahogy irtad az volt neki a legfontosabb h Te életben vagy!!!

2009. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Jaj, dehogy hibáztatom! :) Imádom az anyukámat! :)

De már kaptam egy jó tippet, megkérdezem a kórházat (szerencsére kisváros és van is ismerős ott pont a kórházban). :)

2009. dec. 1. 23:15
 10/27 A kérdező kommentje:
Igazából fel sem merült bennem ez a kérdés sosem, csak pár éve már ezzel nyüstöl a két barátnőm, hogy tudjam már meg a születési órám/percem, mert akarnak nekem is csinálni előrejelzést.. Darabig nem is érdekelt, de pár éve már gondolkodom, mit tudnának a csajok nekem "előrejelezni" :))
2009. dec. 1. 23:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!