Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belenéz anyukátok vagy rokonot...

Belenéz anyukátok vagy rokonotok vagy bárki msnetekbe?

Figyelt kérdés
nekem ha épp ideül v vmi akk egy pillára igen.de nem mindg örülök neki.:S
2011. okt. 30. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem. senki sem néz bele, ahogy én se a máséba. Ha megy épp a gép és olyat írok, stb akkor az aktuális programot leteszem a tálcára így véletlenül sem láthatja.
2011. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha valakivel régóta beszélek, vagy épp egy fiúval, akkor anya odajön viccelődni, de nem olvas bele, azért ennyire tisztel és bízik bennem 15/L
2011. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
És milyen egészségi problémád van ebből?
2011. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha előfordul hogy mellém ült beszélni és beleolvasott de mivel anyukám 37 én meg 21 elég kevés köztünk a korkülönbség és barátnők vagyunk inkább mint anya lánya így azt szoktam neki mondani hogy olvasni jöttél vagy beszélni, mert ha az előző akkor arra van az ajtó :) persze viccesen, gondolom nálad ez nem így áll fent, így max azt mondhatod neki hogy bizalmad dolgokról beszél veled a másik és nem szeretnéd ha rajtad kívül más is tudna róla.
2011. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
a pasijaim telójába szoktam beleturni,mig alszik vagy zuhizik.én viszont nem engeddem h megnezzek az enyém.
2011. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Senki nem néz bele, senkinek semmi köze hozzá, én dolgaim ezek. Néha húgom szokott kíváncsiskodni de amióta le jelszavaztam a laptopomat így nem fér hozzá semmihez.
2011. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó marha szép vagy.
2011. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó előtti mostmár
2011. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Minek lesném másét? Az enyémet sem nézi senki. Ide a gyk elé szoktam néha idehívni a családot vagy bosszankodni, akár azon,hogy milyen szülők vannak manapság, akár néhány kamasz hisztin, vagy röhögni,ha olyan a kérdés, de hívás nélkül soha senki nem megy a géphez,amikor ott ül valaki.
2011. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Én se nézek bele másokéba.
2011. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!