Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák hány fokon mossátok a...

Anyukák hány fokon mossátok a gyerekeitek ruháit? Milyen öblítőt és mosóport használtok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 17:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40 fokon. Kedvencem az Ariel, Persil, citromos Tide, öblítőből az olcsókat is szeretem, esetleg sárga Coccolino.
2014. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40 fokon, fehérekhez mindenképpen Ariel, a színesekhez Ariel Color, vagy Tomi Baby. Öblítőnek egy ideje már a Sano Maxima bio öblítőt.
2014. jan. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

40fokon a szineseket folyékony mosószerrel (ariel,persil,blink)

60fok a fehéreket ariel mosóporral


Öblitők: Lenor kék,mandulás

Softlan sárga,kék,fehér ezt a fajtát használom leginkább

Coccolino kék


A gyerek ruhát leginkább külön mosom!

2014. jan. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Bocsánat az OFF-ért!

Akik ecetet használnak az öblítő helyett, elmondanák miért döntöttek így? Nem lesz szúrós, erős szaga a ruháknak? Nem bántja a ruhák színét?


Anyukám is szokott ecettel fertőtleníteni náluk, üresen átmossa ecettel vagy trisóval a gépet (fertőtlenítés, vízkőoldás, stb.) de öblítő helyett még sose hallottam ezt az ecetes megoldást.

10 vagy 20%-os, mennyit teszel belőle?


Köszönöm!

Én valamiért ragaszkodom a baby mosószerekhez, Ariel vagy Persil mikor melyik az akciós vagy épp melyiket találja meg a párom, öblítőből is sensitívet használok a saját ruháinkon is, az illatok miatt. (Coccolino, Lenor, mikor épp mi tetszik)

Korábban kapszulás Ariellel vagy Persillel mostam, Kék vagy sárga Lenort használtam, vagy Softlant, mert az is tetszett.

2014. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mostmár 60 fokon, együtt a mienkkel. Persil mosópor, Lenor, vagy Silan öblítő.

Míg pici volt, addig 40 fokon, és külön, de ugyan azt a mosóport és öblítőt használtam.

2014. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

30 vagy 40 fokon mosom a ruháit (most 14 hónapos), egyelőre még külön (de már előfordul, hogy 1-2 dolgot, ha úgy adódik, beleteszek a miénkbe v. fordítva).

Mosópor: Tomi Baby

Öblítő: régen a Sensitive-ek (pl. DM-es), de kb. 1 éves kora óta ugyanazt, amit a miénkre használok.

2014. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az egyik ecettel öblítős vagyok. Nem lesz rossz szaga a ruháknak, ecet szaga sem, semleges az illatuk mosás után. 20%- os ecetet használok. Kb. 1- 1 1/2 dl-t teszek az öblítő helyére.
2014. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azért döntöttem az ecet mellett, mert a lányom ekcémás volt. Az ecet nem allergizált.
2014. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Anyuci1976 ***** válasza:
A foltos ruhákat előkezelem növényi alapú mosószappannal,majd kimosom 40 fokon.Folyékony Frosch mosószert és aloe veras Frosch öblítőt használok.Tökéletesen tiszta minden ruhánk és még soha nem volt bőrproblémánk. :)
2014. márc. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!