Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Családos anyukák! Használtok...

Családos anyukák! Használtok fürdőkádat gyerekeitek fürdetéséhez? Vagy a zuhany a praktikusabb?

Figyelt kérdés

átalakítás előtt állunk, nem tudom eldönteni, hogy egy kényelmes épített zuhany (ahol 2 felnőtt is elfér, vagy gyerekből több is), vagy 1 aszimetrikus kád legyen a fürdőszobában? a férjemmel nem használtuk a kádat előző lakásunkban, mindig zuhanyoztunk, de gyerekek fürdetéséhez talán praktikus lenne.

köszi a segítséget!


2011. febr. 7. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek imádnak a kádban pancsolni. Nálunk hárman is ültek egyszerre benne, úszott a fürdőszoba. Én zuhanypárti vagyok, de időnként jól tud esni egy kényeztető hosszú fürdő.

A nagyszülőknél nincs kád, csak zuhanytálca. Végül is abban is tudtak fürdeni kiskoruktól kezdve, ha bedugtuk a dugót, olyan volt, mint egy ülőkád, de fele annyira sem élvezték.

De nyilván azt szokja meg a gyerek, ami van.

2011. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
pont most volt valamilyen műsorban múltkor, hogy nem kéne a gyereket vízben áztatni, mert előfordulhat, hogy a bőre is ez miatt lesz érzékeny vagy valami... szerintem elég lenne a nagy zuhanyzó, amíg meg nagyon kicsi a gyerek addig szerezni kölcsönbe műanyag kádat ilyen kicsit, vagy valami
2011. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom mondani, hogy praktikus a gyerekeknek.

No meg azt, hogy ééén nem tudnék kád nélkül élni.

Gondolom, sokat segítettem.


Ja, egy barátnőméknek sincs kádjuk, és mindig irigykedik, ha mesélem, hogy együtt fürödtem a gyerekekkel.(természetesen megmosakszom előtte).

2011. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

aha. köszi aválaszokat!

most fél éves a poronty, kis káda van. még több gyereket szeretnénk.

akkor ha jól értem, mindenki szerint jobb a kád, ha megoldható.

2011. febr. 7. 17:18
 5/15 anonim ***** válasza:
Az együtt fürdés tényleg isteni, kár lenne kihagyni.
2011. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

és még1:

akik kádban fürdetik a gyerkőcöket, azok mindennap így teszik? vagy ez az "ünnepi" menetrend?

2011. febr. 7. 17:27
 7/15 anonim ***** válasza:

lEHET, HOGY NEM OKOS A GYEREKET ÁZTATNI, DE IGEN, MINDEN NAP. Bocs, bekapcsolva maradt a cl..

Összvissz ha húsz percet áznak, de általában annyit sem.

2011. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
kádba lehet zuhanyozni de zuhanyzoba fürödni nem.
2011. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nagyon klassz fürdőkádas zuhanykabinok vannak. Nem tudom mi a pontos nevük, de amire gondolok az olyan mint egy fürdőkád és meg van hozzá a fal, mint egy zuhanynak és így mind a kettőként lehet használni. Az Obiban ami hidromasszázsos meg fényterápiás, szóval full extra garanciásan 150ezer körül van.
2011. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kád.
2011. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!