Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 16 éves terhes lányról mi a...

16 éves terhes lányról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Két hét múlva születik meg a baba. A lány 1 éve van együtt a pasival, és össze költöztek. A srác 25 éves.

Elítélitek?



2014. jan. 17. 21:03
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
17%
Persze, realista... azért, mert minden dologban, ami nem jó, egyből a cigányokat látjátok. Nem egy ismerősöm van, aki 16-17 évesen szült és nem cigány..szánalmasnak tartom a rasszista embereket!
2014. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
73%
Akkor számos ismerősöd felelőtlen inkább azon gondolkoznál el.
2014. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
95%
Most akárhogy is véded őket, a cigányoknál sokkal gyakoribb a fiatal korban történő szülés. Te melyik bolygón élsz? Ez tény, ezért nem vagyunk rasszisták, csak objektívek!!!
2014. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
12%
Lehet, hogy felelőtlenek, igazság szerint nem érdekelnek,de azért, mert felelőtlen valaki, nem kell egyből arra gondolni, hogy cigány... undorítóak vagytok! Én meg pont az ilyen embereket nézem le, mint ti!
2014. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy felelőtlenek, igazság szerint nem érdekelnek,de azért, mert felelőtlen valaki, nem kell egyből arra gondolni, hogy cigány... undorítóak vagytok! Én meg pont az ilyen embereket nézem le, mint amilyenek ti vagytok!
2014. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
35%

Ezt el kell fogadni !

Ha nem adunk rá okot akkor is gyülölnek minket mert egy kalap alá veszik az összes cigányt.

2014. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
11%
Tudom, ez sajnos így van.. de nem is vitatkozom hülyékkel, ezekbe bele van nevelve a rasszizmus!
2014. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
86%

Hát az első ami eszembe jut, hogy hülye a védekezéshez.

A második gondolatom is ez, mivel 1 év nagyon kevés idő.

A harmadik gondolatom is ugyanez...

Nem hiszem, hogy 16 évesen mindent meg tud adni a babának. Szerintem nagyon korai, hiszen egy 16 éves még maga is gyerek.

2014. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
7%
Cigányba a szálkát magatokba a gerendát
2014. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
79%

Szánalmas :D

Majd mikor a suttyó 16 éves romák húzkodják a lányotokról a bugyit, másképp vélekedtek erről :D

Aki nem él ebben a világban, és tapasztalja minden nap ennek a szemét, selejt fajtának a megnyilvánulásait, és csak a képekről látott cigányt, az jobb ha csöndbe marad, és nem ossza az észt.

igen én rühellem a cigányokat, mert ennél undorítóbb faj nincs, lopnak, hazudnak, visszaélnek a faji szarsággal, a mi pénzünkből potyogtatnak ki 5-8 gyereket, akik felnőnek és tovább lopnak, hazudnak...

Itt olyan szintű cigány bűnözés van, hogy megnézném azoknak az álszent barmoknak a fejét, hogy mikor vendégségbe jönnének ide, és még falatoznák a vasárnapi ebédet az utcán parkoló kocsijukat fényes nappal darabokra szednék a romák, hogy aztán bogyót, meg kristályt, meg mindenféle szar drogokat vegyenek belőle!!

Amit természetesen a fajtársaik terjesztenek!!

2014. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!