Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 16 éves terhes lányról mi a...

16 éves terhes lányról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Két hét múlva születik meg a baba. A lány 1 éve van együtt a pasival, és össze költöztek. A srác 25 éves.

Elítélitek?



2014. jan. 17. 21:03
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Irigyek,mégis mi francra lehet ebben irigykedni.

A gyerekem jövőjére ha gondolok ez a legszörnyűbb változat nem hogy irigyelném.

2014. jan. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
2014. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
30%
Te tuti canadabol irsz es errol beszelsz na en is itt vagyok es roma vagyok es elfogadtak minket mar kb13 eve
2014. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelet a kivételeknek, de az még mindig annyira kevés, hogy nem oszt, nem szoroz... antiszociális népcsoport.
2014. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

A magyar büntetés végrehajtó intézményekben a romák száma meghaladta a 2010. évben a 80%-ot.

Ennyi legyen elég, ez mindent elárul.

2014. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, érdekes különben ez az egész..

Szinte minden magyar rühelli a cigányokat, nyilván az itt fel-fel szólalók is mind romák.

Persze mindenki a sajátját védi, ez természetes.

De a tények akkor is mást mutatnak.


Tudjátok kedves cigányok(pártiak), mikor itt nálunk segélyosztás van, a postán egy gyufa szálat nem lehet le ejteni, mert meglepik a cigányok a postát, és az a vicc, hogy a posta mellet van egy kocsma, amiben anno még voltak játék gépek, oda ment át az összes cigány bedobni a segélyt.

Ami ugye a dolgozó magyar emberek adója volt.

Meg hát elvileg azt a pénzt, a gyerekre kapják, nem arra hogy a játék gépben végezze.

Most mivel nincs mát nyerőgép, a lottózóban veszik tömbszámra a veszik a kaparós sorsjegyet.

Dolgozni én még cigányt nem láttam,(pedig az egész országot bejártam, 8 évig az építő iparban dolgoztam) de egy cigányt nem láttam, a több ezer építkezésen, hogy dolgozott volna.

Azt meg ugye senki nem gondolja, hogy minden cigány irodai munkát végez.

Csak a közmunkában, de azt is csak azért, mert ha évi 3 hónapot nem köz-munkáznak, megvonnák tőlük a segélyt (grat kormány)


Szét lopnak mindent amit csak érnek, a cigányok miatt korlátozták a színesfém átvételt is, mert ellopnak mindent ami mozdítható, csak dolgozni ne keljen.

A lopott réz kábelokat égetik olyan szinten, hogy a keletkező klór és kén gáztól levegőt nem lehet kapni az utcában.

Molesztálják a gyerekeket, a fiatal gyerek lányokat ezek cigány söpredékek, mindenki aki megteheti más városba hordja a gyermekét iskolába, mert a helyi suliban olyan állapotok uralkodnak a romák miatt, hogy egy magyar sem képes elviselni.

Mivel ha nem járnak iskolába, megvonják tőlük a segélyt.

Mondjuk jól járnak, melegben vannak, etetik őket, a szüleik meg addig összelopkodják a napi beugráshoz és bulizáshoz a pénzt.


Szóval egy olyan fajtát kell védenünk, akik az egész életünket megnyomorítják, és ez a nagyvárosokban nem tapasztatható, mivel ott nem tűrik meg őket, és az anyagi helyzetük sem engedi meg hogy városban éljenek, ezért inkább elvonulnak cigány településekre, ahol a kevés létszámú magyar lakosság életét megnyomorítják.


Engem személy szerint hidegen hagy, hogy mit csinálnak, mit művelnek, DE csak addig amíg nekem károm nem származik belőle, és az életszínvonalamat nem rontják le.

Majd mikor kirámolják a garázsotok, feltörik az autótok, elviszik a tűzifát, és az összes háziállatot, akkor pofázzatok hogy milyen faxsza nép ez a cigány!


Vajon a szlovákok miért sterilizálták a cigány nőket szülés után? Hmm? Na vajon miért?

Csak SAJNOS lebuktak vele, pedig a világ legjobb megoldása lenne, a szaporulat vissza szorításában.

És hidd el, amelyik azt mondta miért nem teszek semmit, ha tehetnék megtenném, csak tudod többet kapok érte mint egy normális emberért!

Bár mióta a kormány új fegyvertartási kedvezményt hozott (grat kormány) azóta várok minden kedves látogatót az ingatlanunkban :)

Meg persze az itt szolgáló 35 rendőr is nagyon korrekt ilyen téren, elmondták mit kell csinálni a késő esti váratlan látogatókkal ;)

2014. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
7%
17.09 esel teljesen egyet ertek!!! Mindent leirtal amit akartam irni, igy nen ismetellek meg: ) de annak uzennek aki irta hogy a ciganyok miatt nem fogadta o szerinte canada, erre annyit hogy canada csakis a ciganyokat fogadta csak ti magyarok kepesek voltatok ciganynak jelentkezni hogy befogadjon az orszag, itt meg a romakat hibaztajatok mindenert, na ez pl milyen viselkedes?? Undorito, szanalmas es megvetendo!!
2014. jan. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Hogy az utolsó szavaival éljek, ez a "Undorito, szanalmas es megvetendo!!": http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..
2014. jan. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
én nem ítélem el ha szeretik egymást akkor mért ne. nem egy olyan ismerősöm van aki ennyi idősen szült. és a pasija idősebb volt nála. közép suliban volt egy osztálytársam akinek 40éves volt a pasija ahogy elvégezte a sulit jött a gyerek és az esküvő.
2014. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
55%
Sajnalom hogy ilyen helyzetbe kerult es nem itellkezem mert az nem az en dolgom
2014. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!