Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról a lányról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a lányról, aki azért esik teherbe/hazudja azt hogy terhes, hogy a párja ne hagyja el?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ilyen helyzetben, csak a véleményetek érdekel.
2009. júl. 1. 11:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
egyet értek
2009. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Furcsa a válaszotok, de köszönöm a gyors reakciót! :)
2009. júl. 1. 11:58
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szánalmas, hogy ennyire ragaszkodik valakihez, és nem képes elengedni. Nagyon-nagyon mocskos húzásnak tartom.

22/l

2009. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Ez a prosti dolog eszembe nem jutott volna!


Szerintem már nem lát más kiutat hogy magához kösse a fiút és ezért próbálkozhat ilyesmivel.Nem jó megoldás,mert evvel nem lehet valakit megtartani.

2009. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Aljas egy dolog. Nekem volt ilyen barátnőm, és ez csak egy volt a sok szemét húzásai közül, de ez tette be a kaput. Csak hazudta hogy terhes, és mikor ezt mondta, azonnal kirúgtam, mert tudtam, hogy nem lehet az. Tudtam, mire megy ki a játék. F28
2009. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én arra gondolnék, hogy valami nagyon nagy gáz van a bizalommal a kapcsolatban, ha ilyenhez folyamodik, hogy hazudik vagy pl. szándékosan nem veszi be a tablettát, hogy terhes legyen.
2009. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezzel nem biztos hogy sikerül megtartani.. sajnos sok fiú van, aki amúgy nem akarja elhagyni a lányt, de ha becsúszik a baba mégis elhagyja..
2009. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szereti a másikat, és nem tudja, hogy köthetné még magához.. Hát kitalálja ezt..

nekem is volt egy ismerősöm, aki ezt találta ki...

Semmi jó nem származik belőle...

Csak ennyit mondhatok..

De az ilyen nőknek, annyit tudok mondani, hogy nem is érdemli meg az, hogy megalázza magát.. A férfi meg azt, hogy utánna sóvárogjon a nő... Hidd el, olyankor a férfi le akar léni a kapcsolatból... A nő, meg kapaszkodna..

DE NEM CSAK EGY PASI VAN A FÖLDÖN!!! :) Még az a szerencs.. :))

Kár ezt tenni.. Mással is lehet boldog az ember...

Akit én ismerek, Ő is csak magának csinált még több fájdalmat...

2009. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Egyik bnőmet múltkor kirúgta a barátja több mint 2 év után. A csaj tőlem kérdezte, mit tegyen. Nem tudtam épkézláb ötlettel szolgálni, mire ő ezt a lehetőséget felvetette. Innen származik a kérdés.

Persze a barátnőmet lebeszéltem erről, mert tényleg egy aljas dolog.

"Szerencse", hogy a férfiaknak nincs ilyen aljas dologra lehetőségük.


(bár az én exem azt mondta szakításnál, hogy ezentúl ki fogja levinni a kutyáimat, meg ki fog nekem pizzát csinálni, ha ő nem lesz?!)

2009. júl. 1. 12:09
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a csacska angyalból szedi az ilyen ötleteket meg a dél-amerikai szappanoperákból...
2009. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!