Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák milyen téli kabátotok...

Anyukák milyen téli kabátotok és csizmátok van? Nőies vagy sportos?

Figyelt kérdés
Aki tud küldjön róla fotót vagy linket:)
2014. jan. 18. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Fekete szövetkabát (azt hiszem Bershka): van rajta zseb, gombok, öv. Egyszerű, nőies. :) De amúgy több van.


Csizma: [link] (Deichmann)

2014. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ezen a képen bélés nélkül mutatják, viszont béléssel árulják, gyönyörű a bélése, fehér és meleg. nekem ilyen kabátom van és két csizmám, barna mindkettő, egyik bőr, a másik olyan trendi anyagból van _D


[link]

2014. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nőies mindkettő, egy fekete téli szövetkabát, és egy fekete kis bokacsizma, képem sajnos nincs.
2014. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De szép ez a kabát! Én most keresek magamnak, mert szétszakadt a téli kabátom és sehol nem találok magamnak, max síkabátot :(
2014. jan. 18. 15:07
 5/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok. praktikus, mert kigombolható a bélése, így tavaszi kabátként is tökéletes. és nagyon jó anyagból van, nagyon szeretem.

Tescoba láttam olyan tollkabátfélét, persze nem toll töltettel, hosszítottban is, rövidebb félében is, olyan pufi kabát, bár nem tudom, hogy azt még hány hónapig tudnád kihasználni.

szóval én maradok a sportosan-nőies-divatos verziónál, azaz a h&m kabátnál :D

2014. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Linkelek:

[link]

ilyen a csizma


ilyen a kabát,csak matt színe van és ezüst a gomb

[link]

2014. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez is csini:)
2014. jan. 18. 16:52
 8/14 anonim ***** válasza:
köszi :)
2014. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez is az is. :)

Van egy fenék alá érő szövetkabát.

Egy combközépig érő pufibb (ezt hordom,mert csak ez jön màr rám, 9 hét múlva szülök)

Egy síkabàt,ezt pedig itthon hordom.


Van egy bundás béléses lapos talpú csizmám,ezt itthon szaladgàlósnak hasznàlom.

Van egy magasabb sarkú, bélelt fekete csizmám.

2014. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Világos drapp kabátot hordok most, az mondjuk, hogy nőies. Van 2 sídzsekim is.


Amíg nincs hó, kis sarkú, bélelt bokacsizmát hordok. Ha esetleg lesz hó is, van egy lapos sarkú, hosszú, az oldalán mintás csizmám, ami bélelt, akkor azt veszem fel. Telefonról netezek, linket nem tudok küldeni, de mind a 2 deichmann-os.

2014. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!