Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok olcsón kabátot...

Hol tudok olcsón kabátot rendelni? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Nézegettem a neten sportos télikabátot, de ami tetszett volna, az nagyon drága volt. Nem szeretnék elegáns kabátot. Sportosat szeretnék találni, de mindenhol ahol eddig néztem, drága volt. Néztem a Criminalskate weboldalán, de mindegyik rohadt drága volt. Ha tudnátok, linkelnétek nekem olcsó (kb. 30 000 Ft alatt) kabátot? Vagy tudnátok ötletet adni, hogy Egerben és körzetében hol tudnék még szétnézni? (Hervis, Criminalskate és az Agriapark már kilőve) Mindenki ötletét szívesen fogadom. Én már kifogytam az ötletekből, és nem szeretném átfagyoskodni a telet egy szál széldzsekiben. :(

Előre is köszi.



#internet #tél #kabát #Eger #téli kabát #snowboard kabát #snowboard jacket #sportos télikabát #olcsó kabát #snowboard dzseki
2012. dec. 11. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem mész el és nézel élőben és próbálsz fel kabátot?

Elküldenek neked valami gyártás hibás kabátot és megszívtad. Vagy kiderül, hogy valahol kényelmetlen és akkor mit csinálsz? Egyszerűbb ha elmész egy boltba.

2012. dec. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

quicksilver jó márka, vannak leárazottak pl 17ezer körül, ha netről rendelsz, ha nem jó a méret, biztos van garancia vagy csere. A modern technika korában élünk, szerintem nem csak bolti vásárlásban érdemes gondolkodni!


Itt vannak az akciós csajdzsekik:


[link]

2012. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2012. dec. 12. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!