Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Állásinterjúra megyek egy...

Állásinterjúra megyek egy áruházba. Csak és kizárólak egy pár sportcipőm és egy téli csizmám van. Mit vegyek fel, hogy öltözzek? Alapvetően a stílusom sportos&elegáns keveréke, a ruhatáram sötét színekből áll (barna, fekete, sötétkék, sötétzöld)

Figyelt kérdés
Lidl interjú
2012. szept. 12. 13:45
 1/7 A kérdező kommentje:
és persze csaj vagyok no :)
2012. szept. 12. 13:45
 2/7 anonim válasza:

Mondjuk milyen pozícióra interjúzol? Mert azért ez is sokat számít.

Sporcipőt semmilyen körülmények között nem szabad felvenni állásinterjúra, persze ha valaki betanított munkásnak megy ott azért más a helyzet.

Megértem a dilemmádat én hasonlóan jártam nem túl rég, úgy oldottam meg, hogy egy fekete hosszúnadrág alá vettem fel a csizmát, így nem volt nagyon feltűnő, hogy csizma van rajtam. Ezt szerintem próbáld ki.


Ehhez egy fehér felső vagy valami nem túl feltűnő színű blúz/blézer felülre, szerintem ez így rendben lenne, nem is "titkárnős" de mégsem szakadt.

2012. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elvileg kasszás-árufeltöltő mindenes állás, tehát gyakorlatilag betanított.
2012. szept. 12. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, hogy milyen jellegű a csizmád. Elegánsabb? Magas sarkú? Vagy sportos az is?
2012. szept. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
van egy pici sarka, de szerencsétlen elég ütött kopott jószág... egyébként rövid szárú, de nem tudom, fel merjem-e venni.
2012. szept. 13. 08:03
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Vegyél egy pár fekete balerinacipőt. Az sokmindenhez jó és most olcsók is.
2012. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam nyári munkán ilyen áruházban, egy csinos papucsban mentem az interjúra, ami nagyon rossz választás volt. A beszélgetés után egyből körbe is vezettek az áruházban, a papucsom talpa meg csúszkált a fényes köveken, alig tudtam követni a leendő főnökömet, aki megjegyzéseket is tett a bénázásomra... Utólag átgondolva én egy visszafogott kinézetű sportcipőben mentem volna...
2012. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!