Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes pelenkát hirdetni az...

Érdemes pelenkát hirdetni az apródon?

Figyelt kérdés
A hèten költöztünk ùj hàzba. A règi bèrlök azt mondták hogy ha talàlunk valamit akkor nyugodtan dobjam ki. Találtam 2 csomag felbontatlan Libero pelenkát. Felhivtam a règi bèrlôt nem-e kell a pelenka azt mondtàk azt csinàlok vele amit szeretnék. Mègsem szeretném kidobni ôket. Szerintetek jó ötlet feltenni az apródra?

2014. jan. 18. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
én a vaterán adtam el a kinőtt méreteket, volt olyan, hogy drágábbért vitték el mint amennyiért vettem (igaz én kuponokkal). szerintem erre van igény, bár nem tudom, hogy az apród jó-e, esetleg a facebookon vannak anyukás csoportok vagy kerületes csoportok, ott probáld meg
2014. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én apródon és jófogáson hirdettem kinőtt pelenkákat. Már nem emlékszem, hogy melyiken vitték el, de az egyik csomagot én is drágábban adtam el, mint vettem (kuponokkal). Egy próbát simán megér.
2014. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd fel, veszteni nem vesztesz :) én például ma vettem így egy csomag bontatlan pelust :) sok sikert!
2014. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!