Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen pelenkát javasoltok?

Milyen pelenkát javasoltok?

Figyelt kérdés

Ha nem szeretnek 100db-os es egyeb gazdaságos pelenkát venni az újszülötteknek, de a markas sem "vonz", akkor mi lenne a megfelelő?


Pamperst vettem 1-es es 2-es csomagból. Utóbbiból 2*108 darabosat. Viszont a 3-as meretnel mar kiprobalnek valami mást.

Melyik lenne megfelelő?!


2013. nov. 20. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Én az Aldi sajátmárkás (Mylove) pelusára esküszöm! Árban is nagyon jó, és minőségben is kiváló.

Pamperst használtunk korábban, de egy idő után allergiás lett a lányom rá pocak és comb részen, ahol a fogrocskák vannak. Ugyanígy jártunk a DM pelusával is. A Rossmann pelusa is jó egyébként, hasonló kategória, szerintem az drágább mondjuk.

2013. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a pennysre esküszöm, mi pont a 3. méretnél kaptuk, azt használtuk szobatisztaságig.
2013. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Keress egy sajátmárkásat.

Én a rossmannos, ill. dm-es változatokkal nem kifejezetten voltam elégedett, viszont az aldis, és Lidl márkás pelusai szerintem teljesen jók. Az aldis MyLove-ot nagyon sokáig használtuk, iszonyat mennyiséget bír, kényelmes, aranyos, viszont azt hiszem, újszülött méretben (2-5 kg) nincs, csak 3-6 kg. A Lidl Tojours pelusát most használjuk, azzal sincs semmi gondom.

Kb. fél éves koráig Pampers és Liberó ment, azok nem voltak annyival jobbak, mint amennyivel többe kerülnek.

De mindenki másra esküszik, majd kialakul, hogy nektek melyik válik be.

2013. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gabszem ***** válasza:
DM-es Babylove pelust szeretem a legjobban.
2013. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A textilt.
2013. nov. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Liberót használok, attól függ kinek mi válik be.
2013. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aldis,vagy az új tescos
2013. nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!