Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kórházban kapott Felicitas...

A kórházban kapott Felicitas és Promo boxban van valami használható? Vagy mindent kispórolnak belőle? 4 éve még szuper ajik voltak benne! 37 hkm

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Májusban szültem, akkor ilyesmik voltak benne: Domestos egy kisebb flakonnal, Avent-es tejtartó pohár, opera CD, termékminták (sudo, neogranormon, domestos felmosó -zacsis-, 1 pampers pelus, lázfigyelő matrica, nivea testápoló vagy sampon? - nem használtam), újságok, szórólapok, ajtóra akasztható kis "tábla" (megérkezett a baba...), baba az autóban matricák, kiskanál, partedli. Meg ugye a Felicitasos kiskönyv. Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Hogy azóta mi változott nem tudom, de azért voltak benne hasznos dolgok is. Ahhoz képest, hogy a baba 6 hónapos kora után átvehető csomagban gyakorlatilag SEMMI sem volt, ez akkor tök jól jött. :)
2014. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly januárban szültem és volt benne: pelus minta, sudocrem minta, neogranormon minta, 1 flakon domestos, 1 fertőtlenítő minta, egy kis spirál füzet babanapló elnevezéssel, 2 db lázmérő matrica, bimbóvédő krém minta, 4db melltartóbetét, baba az autóban matrica,1 hippes előke, szóróanyagok, felicitas könyv. Ennyi jutott eszembe :-)
2014. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Domestos 450mles flakonnal, hippes előke, kiskanál, ajtóra akasztható kis papír izé, mosószer és öblítő minták, cd, sudocrem, gabi, nivea termék minta, 1db pelus, popsitörlő, szórólap, újságok, felicitas kupon 4 hós kortól. 1 hete ezek voltak benne.
2014. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!