Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen autótok van? Iskolás...

Milyen autótok van? Iskolás és pici baba mellett? Babakocsi beférjen,3 ajtós nem jó. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 08:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekünk opel astránk van, iskolás, óvodás és egy pici mellett. Elférünk, de tervezünk nagyobbat venni.
2014. jan. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Volvo.

A babakocsi nem fért be tökéletesen, csak úgy, ha 2 kereket lepattintottam minden utazás előtt, majd érkezéskor vissza.. :-(

Nyilván ez függ a babakocsitól, de ne a babakocsi mérete határozza meg az autót, szerintem.

2014. jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
B vectra ,ovis,és 1,5 éves jól elférünk.
2014. jan. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Fiat linea. Most cseréltük le a kis kocsinkat, Daewoo kalos volt.

Hátra a két gyerek mellé beférek.

Csomagtartó akkora, a babakocsi befér, + a nagybevásárlás.

Kombit, vagy sedant nézzetek.

2014. jan. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

Babakocsi mérete se minden. Citroen C4 van, egy esernyőkocsi simán elfér keresztben + a bevásárlás is. A lapra csukható babakocsi kupolástul elfoglalja a csomagtartó nagy részét. Nyaralásnál 11 napi cuccal elfértünk benne négyen (gyerekek 1,5 és 4 évesek, de mindkettőnek nagy ülése van). Férjemnek azóta van egy kombi autója. Abba minden belefér.

Ha tetszik a kombi, az jó megoldás. Szerintem a sedan helyett jobb az 5 ajtós (ha nem akarsz kombit), mert az ajtócsukó szerkezet nem foglal helyet a csomagtartóból. Viszont a sedanoknak hatalmas csomagtartójuk van, csak mélységében. Mi ősszel rengeteg típust végignéztünk. Mi tetszene?

2014. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A férjemnek Mondeo - abba minden belefér :)

Nekem SX4, babakocsi könnyedén befér hátra - Britax B-smart 3.


- Mindig vidd magaddal a babakocsidnak legalább a vázát, ha autót mentek nézni. Néha megdöbbentően kicsi autókba is befért a babkocsi állítva :)

- Ha a picit előre akarod tenni (én nem szeretem), akkor nézd meg, hogy ki lehet-e kapcsolni az első légzsákot.

- Isofix van-e benne? Ha most nincs is, később lehet, hogy meggondolod magad.

- Mennyi távolság van a kocsi hátsó lökhárítója és a gyereked háta között - hátulról mennyire van védve a kicsi háta.

Mi kb. ezeket néztük.

2014. jan. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mi most vettünk Astra H-t, kombimban, hatalmas, ha ebben nem fér bele minden, akkor semmibe :)

Nekünk még csak egy gyerkőcünk van, de aktuális lett a kocsicsere, és úgyis tervezünk még babát.

Azért esett erre a választás, mert a kombik sokkal jobban pakolhatók, mint egy egyébként ugyanígy 500 l-es csomagtartóval megáldott sedan autó! Arról nem is beszélve, hogy ha a hátsó üléseket lehajtja az ember, akkor még egy kombi hűtőt is hazavihet benne az ember, akkor a hatalmas :) Persze ezekre ritkán kerül sor, de akkor is jó, ha a lehetőség adott :)


Szóval én is kombit néznék a helyedben, mert a babakocsi sok helyet bír foglalni, és én már nem szeretnék úgy utazni, mint korábban, hogy az utasteret is sokszor teleraktuk, pl nyaraláskor...

2014. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekünk Citroen xara picasso-nk van. Tökéletes családi autó. Elfér benne minden, hátul két gyerekülés plusz még egy felnött. A csomagtartó is hatalmas, és a hátsó ülések le hajtásával növelhető.

A miénk, 1,2-es benzines. Sokat fogyaszt, ez az egy hibája.

A diesel változata viszont tökéletes.

2014. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Wv polo classic..hatalmas csomagtarto belefer minden...3 gyerekülès hàtul, egyetlen hibàja ha megpakolom nem gyorsul ugy ahogy kellene, de "àtlag"vezetèsre teljesen jò, illetve kicsit magas a hàtulja...ennek ellenère nagyon szeretem a kis buktàmat... :-)


fèrjem passat kombija annyiban jobb, hogy a kutya kènyelmesebben utazik hàtul, mint nàlam csak a gyerekek làba alatt tud,vagy elol ha a fèrjem nem jön...

2014. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Toyota Corolla, egyelőre simán elférünk (nyaraláshoz azért kell a tetőcsomagtartó :D)
2014. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!