Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még más is, aki rajtam...

Van még más is, aki rajtam kívül úgy gondolja, hogy hangos zene mellett nem tud teljesen nyugodtan aludni egy baba?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 14:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%

Ez attól függ mikor és milyenek a körülmények.

Egy gyerek bárhol el tud aludni ha elég fáradt.

De rendszeresen pl este tv vagy zene mellett elaludni egyáltalán nem jó neki.

2013. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Az oké,hogy bárhol elalszik, de nyilván nem úgy alszik mondjuk egy lagziban, fesztiválon,ahol üvölt a zene, mintha otthon aludna!
2013. jún. 12. 14:12
 3/25 anonim ***** válasza:
59%
Épeszű ember nem visz lagziba, fesztiválra csecsemőt.
2013. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

De hidd el, elég sokan!

Nemrég baráti körben két élménybeszámoló is jött, ahol az egyik baba 8, a másik 5 hónapos volt és hajnali kettőig ott voltak a lagziban.

Nemrég pedig mi voltunk egyben, ahol egy két hónapos baba "aludt" a kocsiban éjfélig!

2013. jún. 12. 14:18
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

A rendszeres zaj szerintem nem tesz jót, de egy-egy alkalom még nem káros. Ismerősöm volt Indiában, a táncoló emberek mellett volt néhány matrac, a gyerekek meg azon édesdeden aludtak.


Ha arról van szó, hogy egy alkalom, lagzira mentek, akkor ha a gyerek fáradt akkor aludni fog. Nem lesz semmi baja attól, hogy nem az ágyikójában alszik egy alkalommal és nem lábujjhegyen járnak körülötte.

2013. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
42%
Nos, akkor ezek szerint a barátikorotokben két idióta van, z esküvőn meg ott volt egy harmadik.
2013. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát akkor ezek szerint csak én gondolom azt,hogy akkor én inkább otthon maradok mondjuk egy két hónapos babával, a férjem meg megy max.egyedül. Nekem valahogy tényleg ez az alap!

Szegényt láttam,hogy néha hogy összerezzen, amikor a dobos nekiállta püfölni a hangszert! Nem tudom, én ilyen helyre egyszer sem vinnék pici babát!

2013. jún. 12. 14:22
 8/25 anonim ***** válasza:
79%
Én nem mondanék le egy lagzit, csak azért mert kisgyerekem van. Valószínű mondjuk nem tartanám fent éjjelig, de este 10ig szórakoznánk, aztán mennénk aludni :) Egyszer-egyszer belefér, elvégre nincs minden héten esküvő :) Hozzánk is ha jönnek a barátaink, akkor tovább fent maradhat, de este 9-fél10között már ágyba kerül és akkor csukott ajtó mellett szórakozunk tovább csendben. De én sem gondolom, hogy a hangos zaj mellett tudna pihenni, hisz én sem tudnék kipihent lenni, ha üvöltene a zene a fülemben.
2013. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%
a példáidban említett hangos zenének tuti nem tenném ki a babűmat. most (a szuperanya) mellett van egy másik nézet, h milyen vagánby anyuka az, aki semmit enm hagy ki a gyerek mellett, de nem is bízza másra a babát, hanem minden programra együtt érkeznek. pedig szerintem ennél már az is jobb lenne, ha bébiszitter altatná otthon, csendben az ágyacskájában.
2013. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

én rendszeresen a kocsiban aludtam a lagzikkor, mégsem lett semmi bajom. Nem hiwszem, hogy évi 1-2 alkalom akkora baj lenne...


ráadásul nem a hangfal mellett alszik a baba, hanem kinn a kocsiban, ahol jobb esetben picit van lenn az ablak, de az étterem ajtaja csukva, babán esetleg sapka...


ez részemről kifejezetten a mártírkodás kategória, hogy jajj, most gyerek van, nekem most tilos szórakozni...


persze az se mindegy, hogy a tesó, vagy a 3. szomszéd eskije, amire amúgy se mennék el, csak kifogás kell...

2013. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!