Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ehetek csokit, ha szoptatok?...

Ehetek csokit, ha szoptatok? Attól fájhat a baba hasa?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
bármitől fájhat, ki kell próbálni
2013. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"A csokoládé módjával fogyasztható anélkül, hogy hasfájást, hasmenést vagy székrekedést okozna a szopó csecsemőnek."
2013. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mertekkel fogyasztva nem kellene hasfajast okoznia. Ne egyel egyszerre egy tablaval. :-) Viszont nekem a kicsi fiamnak mindentol fajt a hasa,idonkent kenyeret ettem vizzel,aztan par hetig fott krumplit ettem parolt hussal naturon zsir,fuszer nelkul,aztan par napig a haztartasi kekszet ettem kizarolagosan. Neki szo szerint mindentol fajt a hasa... De ez egyeni eset csak.
2013. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 demet77 válasza:
Nevetséges mi mindent elhisznek,kipróbálnak a "tájékozatlan" emberek.A csokoládéban serkentőszerek és számos vegy-anyag van(az édesipar mindent föltüntet a cimkére csak profitra tegyen...):teobromin,koffein,cukor,esetleg,még rosszabb;cukor helyettesítők(pl.fruktózzal dúsított kukorica szirup),glutamátok,ízfokozók...Nehéz lenne aprólékosan fölsorolni mi mindent tartalmaz ez a "civilizált" finomság;miközben bemesélték a "szakértők",hogy öröm hormonokat termel,és gyógy(!?)hatása is van.Sosem hiszem el:egy kismamának csokira van szüksége;van sok igazi enzimdús finomság,ami mellesleg még segíti is a tej kiválasztást,de ez sosem az emésztést fékező csoki!
2017. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!