Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éget a gumi, tudtok más,...

Éget a gumi, tudtok más, hormonmentes megoldást? Szülés után 2 hónappal, még nem szeretnék újra várandós lenni.

Figyelt kérdés
Szeretnék ebben a kategóriában maradni, tinédzserek válaszai nem nagyon érdekelnek. Szülők, akik két baba között nem akartatok hormonális fogamzásgátlást, mivel védekeztek? 2 hónappal császár után még korai lenne a köv. baba (bár mi örülnénk neki, de azért helyre kell jönni előbb), mivel védekeztek? Az óvszer úgy éget, mint a tüzes vas, pedig szülés előtt tudtuk használni (akkor se szerettem nagyon, de legalább nem fájt). Sikosítót használtunk, sokat, de nem segített. Mást még nem próbáltunk. Van más megoldás, ami nektek bevált? Minden tapasztalat érdekel!
2014. jan. 28. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lehet most van ra egy enyhe allergiad! En sose birtam emiatt az ego erzes miatt hasznaalni..

Probaltatok latexmentest? Van meg pharmatex nevu "fogamzasgatlo"

2014. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Épp a pharmatexet olvasgatom, de elég rosszakat olvasok róla, hogy becsúszott mellette a baba. Hát nem tudom, nekünk még túl korai lenne a heg miatt. Latex menteset? Még nem, gondolom a Durex nem az, csak azt használtunk eddig. Köszi a tippet!
2014. jan. 28. 10:59
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem első körben nem ártana egy kivizsgálás. Ugyanis az is lehet, hogy van egy enyhe fertőzésed, ami hatással van a hüvelyed nyálkahártyájára, vagy esetleg kis hormonprobléma van helyileg a hüvelyben, amitől kicsit ki van száradva a hüvelyed és azért éget.

Egyébként lehet kapni már patikába hipoallergén óvszert is, ami nem allergizál.

Szerintem ezeket meg lehetne próbálni, hátha meglesz a megoldás kulcsa.

2014. jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lifestyle skin latexmentes!

Nezd meg a sikositotokat, hogy milyen alapu viz, vagy latex! Ha latex akkor lehet, hogy tenyleg inkabb fertozes van a dologban! Ha viz es nincs bajod tole (ezek gyorsan szaradnak! 5-10 perces nem marad csuszos erzesed utana csak "ragados"..) akkor valoszinu erzekenyseged lett ra! Szules sok mindent kihoz! Tesomnak pl nem birjuk festeni a hajat! Kemeny allergias reakcioja lett pedig tobb evig dolgoztam fodraszkent es sose lattam ilyet! Foltos lett a nyaka es halanteka, nedvedzett stb... Szules sok mindent borit!

2014. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a sok jó tanácsot! Átgondoljuk! Semmi problémám nincs elvileg, most voltam a dokimnál 6 hetes kontrollon (csak szabin volt, ezért a 8. hét végén jutottam el hozzá). Minden lehetséges eszközzel megvizsgált, nem talált semmi problémát. Azt mondta, szabad a pálya. A dühítő az egészben, hogy nagyon jól esett, csak ez az égő érzés egyre rosszabb lett és tönkreteszi az egészet. Kipróbáljuk a latex menteset. A sikosító is durex, piros. Most fejből nem tudom, víz alapú-e, de szerintem igen.
2014. jan. 28. 12:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt sokkal szárazabb a nyálkahártya.
2014. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért használtunk sikosítót.
2014. jan. 28. 12:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Latexmentes óvszer a megoldás,én is allergiás vagyok a latexre,és a spermicides óvszerekre.
2014. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én spirált rakattam, de semmi jót nem tudok róla mondani, kényelmetlen, eszméletlen sok voolt a vérzésem és terhes is lettem mellette.
2014. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem volt jó helyen. A tampont se érzed, ha jóhelyen van. A teherbeesés veszélye minden fogamzásgátlónál fennáll. Nekem öt évig volt spirál és semmit nem éreztem. A menstruációm is teljesen rendben volt. Most én is szülés után vagyok fél évvel, a 6 hetes vizsgálat után ismét feltették, de most sincs semmi panaszom.
2014. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!