Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
4 napja ovuláltam, amikor együtt voltam a párommal. Most megint megjött (nagyjából 2 hete volt meg),de nagyon erősen vérzek, erősebben, mint normál mensesnél. Lehet rá esély, hogy babát várok vagy ez biztos jele annak, hogy ha volt is baba, elment? :S

2013. jún. 13. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Az erős vérzés tuti jel, hogy nincsen ott baba. Viszont ha 2 hete volt meg, és most megint vérzel akkor talán be kellene menni az ügyeltre, vagy legalább holnap dokihoz. szokott ilyen lenni? Nincsenek hasi görcseid? tiszta piros vér vagy barnás?
2013. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán fordul elő (évente egy, max. kétszer), rendes, piros vér. Az viszont nagy szerepet játszhat, hogy most voltak az államvizsgáim és elég komoly stressznek voltam kitéve.
2013. jún. 13. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!