Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok ha sikerül a baba...

Lányok ha sikerül a baba hogyan lepjem meg apát vele?

Figyelt kérdés
Az első babánknál egyszerűen elmondtam és a kezébe nyomtam a tesztet, most valahogy másképp tenném. Digitális tesztek meddig mutatják ki?Szeretném most valami nagyon meglepő módon de nem tudom hogyan:? Ötletel? :-)

2013. aug. 12. 14:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Én vettem egy rugit és egy kis pár cipőt. Beraktam a takarója alá, így amikor ment aludni, akkor látta meg...
2013. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi örök gyerekek vagyunk :D

Szoktunk amúgy is játszani otthon (sakk, kártya, ország-város, akasztófa stb.), így aznap este, miután hazaért, kértem, hogy játszunk akasztófát. Innentől kezdve igazából a te döntésed, hogy mi a megoldás :) Én a következő feladványt adtam neki: "Közös titkunk: babát várunk"

2013. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez nagyon jó! Mi is nagy játékosok vagyunk. igaz mi még csak tervezük, ez az első próbálkozós hónapunk, de ha nem baj lehet ezt az ötletedet ellopom, annyira tetszik.
2013. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%

nem akarok vész hírt hozni de én csak akkor szóltam mikor túl voltam a 12 héten


addig 50% az esélye a spontán vetélésnek


egyszerűen feladtam postán az UH képet neki :-)

éppen külföldön volt akkor .....

2013. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Ha viszont a párja is otthon van, kicsit nehéz 12 hétig titkolni!!


Amúgy meg, ha elvetélnék szükségem lenne rá hogy mellettem legyen. A férjemnek biztosan rosszul esne, ha akkor tudná meg hogy terhes vagyok amikor elvetélek..

2013. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
En annak idején vacsorához rizst csináltam abbol formaztam egy tesztet, kaliforniai paprikabol 2csikot ra! Melle uborkabol egy nyilat, h biztosan észre vegye!:-D Egyből le esett neki!:-D
2013. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló!

Csak nyugodtan :) Azért írtam ki nyilvánosan, hogy ha valakinek tetszik, alkalmazza :)

Nálunk nagyon ütős volt a végeredmény :) Próbáltam direkt olyan szavakból összerakni a mondanivalót, ami azért annyira nem egyértelmű, meg egy kicsit nehezebb, ami olyan betűket tartalmaz, amik ritkábbak (pl. az "ö"). De lehet bármi a megfejtés, a lényeg, hogy értse! :)

2013. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

4-es válaszoló!

Szerintem ezt te sem gondolod komolyan :)

Lehet, hogy nehéz úgy, hogy a párod külföldön van, de nincs az a párkapcsolat, ahol a nő 12 hétig titkolni tudja a terhességét az előtt az ember előtt, akivel közösen vállalja a babát és aki mellett minden reggel felébred. Meg én úgy érzem, hogy így megfosztaná a nő a férfit az örömtől, az első UH élményétől stb. Ezt közösen kell megélni még akkor is, ha vetélés a vége. Nem erről szól a házasság és a közös gyermekáldás?

2013. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a 6 és a 15. hét között naponta 6-7-szer hánytam. Fogytam egy csomót is. Nehezen tudtam volna eltitkolni a 12. hétig :) Mi is éppen rajta vagyunk a babaprojekten. A neten olvastam, hogy valaki csinált egy kinyitós képeslapot, beleragasztott egy kis tükröt, és aláírta, hogy így néz ki egy leendő apuka :D És amikor belenézett, értelem szerűen meglátta a leendő apukát a tükörben :D Ez nagyon tetszett!!
2013. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%

Megszülöd Neki:)


Bocs, ezt nem tudtam kihagyni, annyira következett a kérdésedből:))))

2013. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!