Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tengervizes orrspray tapasztal...

Tengervizes orrspray tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
jó, de csak a folyós takonyra (bocsi), 5 perccel orrszívás előtt kell befújni mindkét orrlyukba egyet.
2014. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a nem túl folyósra :) is bevált.
2014. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó. A Fluimare nagyon, a Sterimar nem annyira vált be nekünk, de ez szerintem egyedi :)

Este orrszívás előtt tengervizes, utána Nasivin Baby és Baby luufos kenés nálunk a tuti kombináció :)

2014. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Phisiomar vagy mi is a neve nem tudom potpntosan, meg a sterimar valt be. Teljesen jo volt minden tipusu takonyra. :-). Par masodperccel elotte befujtam az orrat es mar szivtam is. Nem kellett 5 percet varni es gyonyoruen kihozta mndig. Pedig volt tenyleg durva takony is. :-)
2014. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. jan. 31. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!