Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukak akik hasznaltatok...

Anyukak akik hasznaltatok vegig orrcsepet (orrsprayt) terhessegetek alatt, lett-e baja a babanak? (Nem tengervizes orrspray-re gondolok). Tapasztalatok! Koszonom valaszaitok.35km

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el a kezelesi utmutatot es beszelj az orvosoddal. Ha nincs benne semmi, ami a kicsire veszelyes lenne, akkor nyugodtan hasznald.
2010. aug. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak a jelenlegi eredmények alapján tudok nyilatkozni.

Szóval nekem rendszeresen kell orrcseppet használnom, mert anélkül nem igazán kapok levegöt, ki tudja miért, fül-orr-gégészek sem jöttek rá. Allergiás sem vagyok stb. Nekem csak az Otrivin orrcsepp használ, semmi más pedig próbálkoztam mentolossal, allergia elleni orrspray-el, tengervizessel... És semmi baja a kicsinek, minden eredménye tökéletes! Terhességem elejétöl is végig használtam és most is... Az Otrivin azért is jó mert amellett, hogy erös, nem bántja az orrban levö csillószöröket.

Ha beteg vagy nyugodtan használd, nem lesz semmi baja a babádnak!!:)

36 hetes

2010. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam, igaz, a gyerekeknek való 0,025 töménységűt. A babám tökéletesen egészséges, nemsokára már egy éves lesz. És az én orromnak sem lett semmi baja. :)
2010. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak homeopátiásat használtam, mert a rendesekre mind az volt irva, hogy kimondottan ellenjavallt terhesség alatt :( Olvasd el, mi van ráirva, és orvost kérdezz, melyik az, amit mégis lehet.
2010. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 babát hordtam ki úgy hogy végig használtam. igaz csak éjjelre és gyerek nasivint, de semmi bajuk nem lett.
2010. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én kb 2 éve rendszeresen napi 2-3 alkalommal használom a rhinosré pulsszot,mert állandó orrdugulástól szenvedek.ez terhesen még rosszabb lett.olyannyira h az utolsó 2 hónapban óránként kellett használnom mert csak úgy kaptam levegőt.a babámnak az égvilágon semmi baja.


3 hós kislány anyukája

2010. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Főleg a terhesség vége felé állandóan bedugult az orrom, a tengeri sósak semmit sem értek. Norovin orrcseppet használtam esténként, a gyerekeknek valót... elvileg nem szabadna, de kislányom most 3,5 hónapos és semmi baja... amúgy érdekes, most nem szokott bedugulni az orrom...
2010. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
... mármint Novorin orrcseppet...
2010. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!