Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén: mennyi időbe telt...

Őszintén: mennyi időbe telt és hogyan sikerült elfogadnod, hogy a második (harmadik) baba is ugyanolyan nemű lesz/lett, mint az első (első és második), ha minden "praktikát" bevetettél érte, hogy ellenkező nemű legyen?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Mivel valahol számítottunk rá, nem sokba. Szerettünk volna egy kislányt, de nem jött össze. Nem dőlt a világ össze, örültünk a kisfiúnak is.
2014. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 klopusz ***** válasza:

Igazság szerint, amikor a két lányom után ismét várandós lettem, örültem volna, ha a harmadik is lány lesz.

Nem az lett :-) Viszont első perctől ugyanúgy örültem a fiamnak is.

2014. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
3 kislányom van, mindig kisfiút szerettem volna, a második kislányom után már villámcsapásként ért, hogy ismét kislány lesz, igazán sosem tudtam beletörődni, hogy nincs kisfiam, ezért bevállaltunk egy 4. babát lesz ami lesz alapon, korán már a 12.heti ultrahangon megmondták, hogy kisfiú, az is lett, most 6 hónapos és teljes a boldogságunk! :)
2014. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 3kisfiu van!

MIvel a tesóm előttem nem sokkal szült, a mi gyerekünket mindenki nagyon lánynak várta, mi úgy voltunk vele, hogy minegy mi lesz- fiu lett. MÁsodikat éreztem, hogy fiu lesz, 3x is megálmodtam, hogy UH-n fekszek a dokinál és mindig ugyanúgy játszódott le- mindig fiut mondott, de a lelkem mélyén éreztem is.

Aztán férjemnek egyszer jósolt spontán egy ismerőse, mondta neki, hogy 2fia lesz meg egy lánya, így mikor 3x-ra terhes lettem, mindenki lányra számított. Férjem én én is kerestük a lányneveket- de nem találtunk semmit, és akkor éreztem, hogy azért nem találunk neki nevet, mert nem is lány! Én akkor elkezdtem fiunevet keresni, és meg is találtam egy véletlenül olvasott cikkben- nem tudtam levenni a szemem egy névről- érzetem, hogy ő lakik odabent! És igazam is lett! Én őszintén mondom hogy nagyon örültem neki. Olyan mesebeli- 3kiskirályfival!! :) egyébként meg egy kislánynak is nagyon örültem volna- de egy pillanatig sem bánkódtam, hogy fiu vagy lány- örültem, hogy lesz- hogy egészséges és hogy nagycsalád leszün- lettünk. :)

egyébként a praktikákról annyit, hogy olvastam, hogy ovuláció előtt- után kell fiut lányt "csinálni", és amikor kiderült, hogy terhes lettem a harmadik fiunkkal végiggondotam, hogy az együttlét idejét tekintve fiunak-lánynak kellett volna legyen- (abban a hónapban egyszer voltunk együtt, mert férjem nagyon lebetegedett és kórházba került- szóval tudtam a fogantatás idejét) - szóval lánynak kellett volna legyen a kisfiunk!!

:)))

De én tényleg őszintén mondom, hogy én baromi boldog voltam, mikor megtudtam, hogy még ő is kisfiu lesz!!

2014. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 fiú van.Örültünk mindegyiknek,a lényeg,hogy egészségesek.
2014. márc. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legelsőt sikerült a legnehezebben elfogadni hogy nem fiú, másodiknál már csak nevettem az egészen, 3.gyerek második házasságba érkezett, picit reménykedtem hogy akkor talan így lesz fiam, de ő is lány lett, zokogtam a boldogságtól amikor kijött a nifty teszt eredménye h egészséges:)
2022. szept. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!