Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a Deniz, mint...

Tetszik nektek a Deniz, mint (fiú) keresztnév? Nem furcsa egy kicsit Magyarországon?

Figyelt kérdés
A párom török, hamarosan összeházasodunk, Ausztriában dolgozunk, de Magyarországon fogunk élni. Nem vagyok terhes egyelőre, csak kíváncsiságból kérdezem. Köszi, ha válaszol valaki.
2014. febr. 3. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt osztálytársam negyven evvel ezelőtt, akit Döníznek hívtak, o lány volt. Nekem a Deniz is lány névnek hangzik....
2014. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Épp akartam írni h ez egy angol LÁNYnév :D
2014. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha már babát vártok, legyen mondjuk Ali baba.
2014. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Török vezetéknévhez jó , magyarhoz nem. Nem tudom, hogy anyakönyvezhető név-e, nem néztem meg a Nyelvtudományi Intézet honlspján. ha nem az,akkor kérvényezni kell, hogy ez lehessen a neve, különben nem lehet adni.
2014. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyakönyvezhető,ismerek 2 éves kisfiút,akit így hívnak. Nekem nem tetszik ez a név :(
2014. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nem anyakönyvezhető itthon csak úgy, de külön kérvényezhető és esélyes, ha apuka származása indokolja. Viszont van a listában Denisz.

[link]

2014. febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A páromnak nagyon tetszik ez a név, nekem is, bár korábban mindig is arra vágytam, hogy egy "Kristófom" legyen. Ausztriában anyakönyveznék, így gondolom, hogy ezzel nem lesz gond.
2014. febr. 3. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Szerintem a Levente lenne a legjobb, mert az a törököknél is van (Levent) és 1000X szebb, mint a Deniz...
2014. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!