Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fa építőkockát mikor vettél a...

Fa építőkockát mikor vettél a gyerekednek? Mikor érdemes? Érdemes egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondoltam:

[link]


[link]


Duplónk van meg Megablock építőkockánk és olyan vonat, ami fa és rúdak állnak ki belőle, és fa elemeket kockát, téglalapot lehet ráfűzni, de ilyenünk még nincs és nem tudom ezek mellé kéne-e venni. szerintem mást fejleszt, így érdemes volna nem? 20 hónapos a fiam.


2014. febr. 4. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van többféle építőkockánk, fa kockánk is, nekünk kiskocsis fajta van. Kb. 1 éves volt a gyerek, amikor vettük, mindhárom gyerekem fakockával tudott először építeni, mert könnyebb egymásra rakni, mint a Duplót. A nagyobbak már ritkán használják, de azért még mindig előfordul. Egyébként szerintem is kicsit mást fejleszt, nehezebb úgy építeni, hogy ne boruljon le.
2014. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legjobb játék - érdemes! Már lehet: először csak ki- berakosgatja a kocsiban, majd épít is. Az egyensúlyi helyzeteket keresi, a formákat, szimmetriákat később és nagyon jó, jobb mint a többi építő.
2014. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor veszek egyet, tetszik hogy formaberakós is egyben.

Még nem tudom,hogy a kiskocsisat vagy a dobozosat vegyem :)

A kocsisat tudná húzni maga után, a másikba meg biztos több van.

2014. febr. 4. 20:19
 4/5 A kérdező kommentje:

Még ezt néztem, bár ez nem formaberakós

[link]

2014. febr. 4. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
1 éves korában kapott, nálunk nagyon bejött. Formabedobózik vele, építget, pakolgat
2014. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!