Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiúnak szülinapra...

1 éves kisfiúnak szülinapra mit vennétek? Építőkockát már érdemes neki venni? Ötleteket kérek!

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam is azt kapta mamáéktól szülinapjára,nagyon szereti.

Igaz még nem épít belőle,de milliószor ki-be pakolássza a lakás különböző pontjain:)

2010. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mond már valamit babátok?
2010. jan. 20. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Lányom pár nap múlva lesz 1 éves, neki ilyen fp zsiráfa van, amibe kockákat lehet bedobni. Igaz nem dobálja bele még, tornyot szoktam neki épiteni belőlük, és azt boldogan szokta lerombolni:) Egyébként én is épitőkockát szeretnék neki venni szülinapjára. Ja és miket mond... hát néha úgy vélem, hogy azt mondja, add ide, mondta már, hogy baba, apa, meg mamamama, a nevét egyszer két részletben li-li, asszem ennyi, a többi halandzsa:)
2010. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az én 13 hós kislányomnak már hónapok óta van kockája, és már 3-4 kockát egymsra rak, úgyhogy azt érdemes. lehet még zenélő játékot, az neyém szereti a babatelefont, a babáját, vagy nagyszemű gyöngyfűzőt (azt perszemég nem fogja fűzni, csak ki-be pakollni, de az jó játék. :) Vagy állatképes könyvet, ha nincs neki, vagy labdát, vagy lassan itt a homokozószezon, jól tudja majd használni. vagy dömpert.
2010. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
A férjem egy PS2 játékkonzolt vett a gyereknek 1 éves szülinapjára, de azóta ő játszi vele, azt mondja hogy csak teszteli. Nem akarja hogy rossz legyen mire tud majd vele játszani a gyerek.
2010. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mondnai ezeket mondja: pápá, apa, anya (ezt csak akkor, ha nagy "bajban" van :), meg állathangok garmadáját na és persze: cici. ja meg még ezt: dejdejdejdej, ez a mosógép. :D

utolsó voltam

2010. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!