Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes apródon, vaterán,...

Érdemes apródon, vaterán, tesz-veszen babaholmikat venni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Én onnan vettem babakocsit, játszószőnyeget, habtapit, és nem bántam meg. Jó állapotúak, és az eredeti ár töredékéért megkaptam őket.
2014. febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
babakocsit, játékokat vettünk onnan, azok nagyon bejöttek. Ruhát viszont nem találtam még olyat, ami tetszett is volna, 1-2 darabot nem éri meg venni, a ruhacsomagok meg általában nem jönnek be
2014. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem is érdemes!

Mondjuk ruhákat már inkább helyi csoportokban veszek, vagy börzén. Jobb látni őket!

2014. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Szinte mindent ott vettem. Babakocsit, ruhákat, baba felszerelést. Sosem volt semmi gond. 100.000 Elutaltam előre a Babakocsira, gond nélkül megjött, látatlanban vettem használtan, de semmi baja, mint az új!
2014. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Mi pont múlt héten vettünk etetőszéket vaterán, nem lett volna egy nagy összeg, egy ismerősünket kértük meg, hogy hozza el. Az eladó hölgy viszont ingyen odaadta, mert hiányzott az egyik lábából egy pöcök, amit amúgy lehet pótolni egyszerűen. Hát, mi tök jól jártunk. :) (Amúgy eddig szinte mindennel így volt, amit a neten vettünk.)
2014. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Használtan érdemes, újonnan viszont inkább külföldről vedd meg (ebay), ott olcsóbban megkapod, a vaterások is onnan rendelik, csak ők még rátesznek pár száz forintot.
2014. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
én is vettem már babaholmikat de csak utánvéttel.előreutalásnál vagy megjön a cucc vagy nem
2014. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Én inkább bababörzén szeretek vásárolni. Ugyanolyan árak vannak, de én szeretem megnézni élőben, kézbe fogni stb... De mi is rendeltünk már vateráról, nem volt gond.
2014. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ki pontozgat itt lefelé?

Szerintem mindegyik válasz hasznos.

Én a babakocsit vettem vaterán, látatlanban, előre utalással anno...szerencsém volt, megérkezett. De többet biztos nem utalok előre, mert sajnos sok a csaló a baba-mama oldalakon is, ismerősünket most szabadították meg 20.000 Ft-tól, felét érte az eladó előre, másik fele utánvétel lett volna, de a babakocsi nem érkezett meg...pfff, úgyhogy csak óvatosan.

2014. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi is sokat vásárolunk vaterán,teszveszen. Eddig mindig meg voltam elegedve és potom pénzért lehet hozzájutni szuper rucikhoz. Apródról még nem mertem vásárolni, mert ott nem lehet ellenőrizni az eladó megbízhatóságát.
2014. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!