Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes lenne Aradra kimenni...

Érdemes lenne Aradra kimenni babaholmikat venni? Ott vannak jó bababoltok? Milyen árfekvésben lehet ott babakocsit, ill. pelenkázós kiságyat venni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget!
2008. jún. 11. 07:27
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom hol laksz de ha pesti vagy akkor nem eri meg mert ott a piacon olcsobbak, ha a hatar kozeleben laksz akkor megeri!En erdelyi vagyok nem Aradi de talan az arak egyformak babakocsik kb 6000 forinttol, es pelenkazos kisagy ami nagyon multifunkcionalis,tehat kisagy,pelenkazo,jaroka,sok hely van pakolgatni ezt azt bele,eteto resz, jatszohaz egyben,nagyon edes en ezt szemeltem ki magamnak,meg nagy is es 5 evesig siman alhat benne.az ara 20ezer forint de nagyon megeri!
2008. jún. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2008. jún. 12. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!