Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Ha nincs pénzed magándokira...

"Ha nincs pénzed magándokira ne vállalj gyereket"-mit gondoltok erről? Engem ma támadtak le ezen az oldalon ezzel a mondattal. (Privibe kaptam)

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 12:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ugyan volt magándokim, de nem értek egyet ezzel a mondattal.
2014. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Ez csak valami sznob lehet. Nekem se volt magándokim, szépen ment a terhesgondozás és a szülés is. Sőt az egyik babámnak az életét mentette meg az ügyeletes doki.
2014. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem felháborító! Én nem fogadtam orvost, mégis minden vizsgálatra időben, megvárakoztatás nélkül sorra eljutottam!Normális ellátást kaptam! A védőnőm is nagyon lelkiismeretes!

Úgy gondolom hogy a mai társadalom nagyon el van tévedve a hálapénzzel kapcsolatban!! Mindenki tömi a dokikat ezerrel, pedig ők a munkájukat végzik! A kezüket mindegyiknek a JÓ ISTEN irányítja, ŐT pedig nem érdekli kinek milyen vastag a pénztárcája!!!Nyugodtan le lehet pontozni, ez a véleményem!!

2014. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
38%

nekem is magán dokim van de voltam már nagyon kókler magán dokinál és voltam már nagyon kókler sztk-snál. Igaz profi lelkes sztk-st még nem láttam :) tehát 2-1 a magándokiknak. De szerintem ne ettől tedd függővé.

Inkább az a baj hogy ahol magándokira nincs ott gyakran másra sincs. De ne legyen így senkinél!!

2014. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

"A kezüket mindegyiknek a JÓ ISTEN irányítja, ŐT pedig nem érdekli kinek milyen vastag a pénztárcája!!"

Azért én örülök, hogy elvégezték az orvosi egyetemet, és leszakvizsgáztak. A Jó Isten kicsit kevés lenne.

2014. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem fogadtam orvost, mert nem fizetek olyan ellátásért, amely engem ingyenesen megillet. Jogász vagyok, nem adok pénzt senkinek ilyen jellegű munkáért.


A férjem egyébként orvos, mindketten felháborítónak tartjuk ezt a bődületes mértékű pénzelést, ami a szülészeteken zajlik.

2014. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
33%
Ja, hatos vagyok: életmentő császárral, maximális profizmus mellett született a gyermekünk, mindenki a lehető legtöbbet nyújtotta. Pénz nélkül. Nem, nem a férjem miatt.
2014. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%

hát igen, elég szomorú hogy amellett hogy van fizetésük még hálapénzt is várnak akár rá szorulnak akár nem. De ne az embereket hibáztasd, akik kifizetik a jobb ellátásért, kevesebb várakozásért és jó minőségű rendelői eszközökért.

Ha ez az ára én igenis megfizetem, függetlenül attól, hogy én is bazira nem értek vele egyet mert én sem kapok plusz pénzt azért mert jól végzem a munkám. De ez akkor sem az emberek hibája, hanem azoké az orvosoké, akik pénz nélkül nem dolgoznak, meg az államé, aki ebbe a helyzetbe kényszeríti őket. az emberek már csak áldozatok.

2014. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, magándokira nem költöttem ,de érdekes módon mindent meg tudtam venni a kicsinek is és magamnak is amire a terhesség alatt szükségem volt. Nem értek egyet azzal,hogy ha magándokira nincs pénz akkor másra sincs!

Számlák, lakáshitel rendben, bababútor, babaruha rendben, babahordozó megvan!

2014. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Hatos, tisztelet a kivételnek, mindig vannak, csak sajnos kevés. Ahol én lakom ott kritikán aluliak az sztk-s orvosok, meg legfőkébben az sztk-s rendelő: három különböző helyen van a nőgyógyászat, az UH, és a lakhelyem (mármint három különböző település.....) így nekem hely járattal, vonattal kellene rohangálnom, a munkahelyemen nem tolerálják ha kések, minden rendelés előtt fél napot kell várni hogy sorra kerülj akkor is ha időpontot kérsz az UHn meg még egy 12 hetes terhességet sem látnak rendesen. Így én inkább kifizetem a profi rendelőnek azt az X ezer forintot.
2014. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!