Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az amiből nem engedtek még...

Mi az amiből nem engedtek még a baba születése után sem?

Figyelt kérdés

Én pl. 27 éves vagyok és van egy másfél éves kislányom.

Párommal mi nagy partizósak voltunk (nem azok a fajták akik hányásig isznak) és mai napig ugyanúgy eljárunk bulizni csak a baba is jön velünk. iszogatja a narancslevet a pultnál és nagyon élvezi a zenét és a társaságot. Annak külön örülök hogy betiltották a dohányzást a legtöbb ilyen helyen.

Olyan válaszokra nem vagyok kíváncsi hogy milyen felelőtlenek vagyunk, meg hasonlók.

Csak arra vagyok kíváncsi hogy mit nem engedtetek megváltozni?


2014. febr. 5. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
A bulizásban nálunk sem változott semmi. A gyerek előtt sem jártunk és azóta sem, hogy ő megszületett.
2014. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Mi nem változott??


Nos,ugyan úgy lélegzem és eszem,iszom ,alszom...minden más megváltozott.Bár,hogy mikor, nem csak rajtam múlik.

Mert már a wc-re sem tudok akkor és úgy menni,mint előtte :DDDD most van hozzá társaságom :DDD

2014. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Elég kamuszagú a kérdés.

Biztos késő este a másfél éves gyereketekkel jártok bulizni, ahol hangos zene van, meg részeg emberek, nem? És nyilván senki nem szól azért, hogy este 10 után egy másfél éves gyerek egy ilyen helyen tartózkodik, ugye?

De ha nem kamu, véleményt nem mondok erről, csak válaszolok a kérdésedre, tizenévesen voltunk a férjemmel nagy partyzósak, de aztán megkomolyodtunk, lehiggadtunk, így már nem jártunk, szóval a gyerekünk megszületése után sem, nagy ritkán megyünk el valahová kettesben, addig a nagyszülők vigyáznak a gyerekünkre.

2014. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Egy másfél éves gyerek baromira élvezheti órákon keresztül a narancslevet a pultnál, meg a hangos zenét!

Ez a kérdés, meg hogy mit nem engedünk megváltoztatni nagyon gyerekes. Vagy kamu, vagy nagyon önző szülők vagytok.

2014. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Mi egyetemista korunkban és utána 1-2 évig voltunk bulizósak, utána felnőttünk. A gyereket nem visszük késő este bulizni, ha programunk van, a nagyszülők vigyáznak rá. Te most valószínűleg csak szórakozol, ha nem, akkor az nagy baj.

Ja és egyébként minden megváltozott, de ez nem baj, így természetes.

2014. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Na persze, elmentek partyzni egy 1,5évessel...:-D

Mi is bulizunk, de olyankor nem visszük a gyereket. Semmi keresni valója egy szórakozóhelyen.

Másik kérdést találj ki! :-)

2014. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
éjszaka viszitek rendes szóraskozóhelyrre? nem hinném hogy beengedik, ha igen akkor az angyon durva. Bulizni bulizhattok de miért kell vinni öt is. ti menjetek rá meg vigyázzon valaki.
2014. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Mi is eljárunk a Férjemmel vacsizni, mozizni, sétálni, kettesben lenni, de a kicsi nélkül csak olyan helyekre, ahova Ő úgysem jöhet.

Olyankor a Mamánál van és mindenki jól jár. :)


Én hiába imádom a lányom és mindenhol jó Vele, jól viselkedik, szót fogad, ilyen helyre szerintem sem való.

Ott nem inni, táncolni, és kettesben bulizni jó? Vagy felváltva mentek táncolni? Nem félsz, h Valaki rálép, stb?


Tetszik ha valaki nem savanyodik be, csak mert gyereke lesz, de nem igazán tudlak titeket elképzelni 3asban egy partyban. :D


20 hónapos Tündérke anyukúja.

2014. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 porcukormókus ***** válasza:
100%

Vasárnap delelott kellemes alternatívaja a jatszohaznak egy jo kis afterparty mondjuk a coronitaban. Mindenki jol jar; anyuek önfeledten szorakozhatnak amig a kicsi emberek kozt van es szocializalodhat!

Zsenialis otlet, szolok is a ferjemnek!

2014. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

mi nem változott??

Hát nekem az evés-ivás-alvás is,hiszen előtte végig tudtam enni egy étkezést,végig aludtam az éjszakát és egyedül jártam wc-re...

Gyakorlatilag az nem változott,hogy most is megnézem esténként a Barátok köztöt :D


Amúgy viccet félretéve szerintem is kamu a kérdés...épeszű szülő nem viszi szórakozóhelyre a gyerekét!!

2014. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!