Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is megváltozott rossz...

Másnak is megváltozott rossz irányba a párja a baba születése után?

Figyelt kérdés
vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2013. aug. 5. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Többnyire nem az apák változnak meg, hanem az anyák! Csak a gyerekkel foglalkoznak 24 órán keresztül, csak róla tudnak beszélni, de a párjukkal nem beszélgetnek, nem törődnek!

Elfelejtik, hogy egyformán fontos a családban a gyerek, és az apa-anya is. Akkor, is, ha a kicsi gyerek sok törődést igényel, de nem napi 24 órát.

2013. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk változott apa de csak jó irányba. Mondjuk előtte se volt gond vele. Mindenben segített és most is. :) Nem hanyagoljuk egymást és szerintem ez is nagy titka egy kapcsolatnak. Ahogy az előttem író is írta h sokan elfelejtenek a férjükkel úgy viselkedni mint egy férjjel kellene. ÉS ebből kiindulva lesz morcosabb, kicsapongóbb mert nincs kedve a feleségétől állandóan ugyanazt hallgatni. Persze nem jó dolog részéről sem de épp ez az amin változtatni kellene. De persze ez csak az én véleményem lehet tévedek. :)
2013. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Mindig a nőket hibáztatják...a férfiak életébe nem mérföldkő a gyerek születése?

Az én férjem pl most úgy érzi, mindent fel kell adnia /nem mehetünk strandra/ én sem tudom,hogyan álljak hozzá. Szereti a kicsit, de ha sírósabb napja van, akkor inkább nyűgnek érzi és elmegy itthonról. Biztos változtam én is, de sokszor úgy érzem 2 gyereket kaptam, mert azt sem tudom lassan hogyan járjak a kedvébe.

2013. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó ez nem igaz,mindig a férfiakat hibáztatják mindenre azt mondják az Ő hibájuk,ha van egy rossz napjuk a nő már válni akar,meg kiakad és eljátssza az áldozati bárányt.Általában a nő változik nagyon sokat elfelejti a párját,csak a gyerek lesz fontos stb.Persze nem mindenkinél van így a lényeg a sok kommunikáció a problémák megbeszélése ezek nélkül nem működik a kapcsolat se gyerekkel se gyerek nélkül.
2013. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk annyi változás van, hogy párom kicsit ingerültebb a kialvatlanság miatt. Ezért sokszor akarata ellenére megbánt, mert úgy szól hozzám, emiatt volt veszekedés is nálunk. Úgyhogy inkább hagyom aludni és megpróbálom egyedül megoldani az éjszakai/reggeli dolgokat a baba körül (még csak 4 hetes). Azóta megint olyan mint régen, én viszont egyre fáradtabb vagyok, de majdcsak túlleszünk ezen is :)
2013. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!