Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 hete szültem császárral és...

4 hete szültem császárral és egyáltalán nincs étvágyam, ez normális?

Figyelt kérdés
Reggelire meg vacsorára egy szendvicset eszek, ebédre meg egy kis főttételt, de utána mindig hányingerem van. Mitől lehet ez?
2014. febr. 7. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem normális szerintem, vagy a nődokit vagy a háziorvost keressed fel. Székleted van rendesen? Semmit nem kívánsz? Szoptatsz? Vagy valami hasi probléma van a műtét miatt (nem hiszem mert fájna, szúrna, rosszul lennél stb.) szerintem inkább vashiány okozhatja a problémát. Nekem normál szülésem volt, de utána 2 hétig egyáltalán nem voltam ön magam, akkor én ezt a lekvárt kezdtem szedni és egyből jobban lettem. Én egy bio boltban vettem, de szerintem sok helyen kapható. [link]
2014. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Székletem az van. Semmit nem kívánok, még azt se amiket eddig imádtam. Szedek vastablettát, amit az orvos írt föl.
2014. febr. 7. 20:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoptatok, csak ezért eszek naponta háromszor nehogy elapadjon a tejem.
2014. febr. 7. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt étvágyam. De még szomjas se voltam. Mintha nem lett volna bennem ez az inger. Nekem a nagymamám mondta, hogy muszáj ennem hogy a tejem ne apadjon el. Úgyhogy azért én is ettem, ittam. Inkább úgy csak hogy meglegyen a művelet, nem azért, mert éhes lettem volna, vagy szomjas.

Amikor enni kezdtem olyan volt mintha akkor kezdeném újra felfedezni az ízeket, az ételt. Furcsa érzés volt. Mondjuk nekem nem volt hányingerem miután megettem, megittam a kaját, innivalót.

Aztán eltelt valamennyi idő és szépen helyreálltak a dolgok. Lehet beletelt néhány hónapra, már nem emlékszem, de helyrejöttem.

De ha nagyon aggódsz akkor inkább menj el az orvoshoz. Ha megtudsz valamit írd le. Kíváncsi vagyok mit mond.

Addig is kitartás!

2014. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!