Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az durva ha inkább nem adok...

Az durva ha inkább nem adok fel egy törlesztőrészletet csak hogy a gyerekeknek jusson a fa alá egy kis ajándék?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Ismerős.... :(
2009. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

igen, durva.

a számlák legyenek az elsők. ezzel csak tologatod magad előtt a fizetnivalót.

idén én is csak nagyon-nagyon pici ajándékot veszek neki.

másnak (férjem, szüleim, testvérem) semmit. ez van, nem dől össze a világ.

2009. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Durva. De ez az élet.... Nekünk lehet most a kocsinkat viszik... férjem munkanélküli lett a héten, amit kapott pénzt is alig jöttünk ki belőle, és ennél csak kevesebbet fog kapni máshol...

nem tudjuk mi lesz...

2009. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a másodiknak.Tényleg első a fizetnivaló legyen.Egy olcsó praktikus ajándék elég a gyereknek,szerintem ő úgysem az árát nézi.Gondolod Januárban tudsz fizetni kétszer egy helyett?Gondold meg!
2009. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen! A törlesztőrészlettel nem szabad elmaradni!

A gyerek a300 ft-os ajándéknak éppen ugyanúgy fog örülni. Csak játssz vele!

Ha nincs kajára neki, akkor inkább a villanyszámlát ne add fel. A törlesztés az első, mert nagyon nehéz behozni, és rögtön árvereznek, ahogy tudnak!Nme tudhatod, mi jön januárban! betegség, extra kiadás, elromlott mosógép..

A gyerek úgy nőjön fel, hogy a z tanulja meg, hoyg nem költekezünk hitelre!

Jut ott ajándék úgy is, ha feladod a részletet! Hány és a gyerek??

Inkáb találjunk ki együtt valami jó, de nem drága ajándékot. Pl. óvodás kislánynak készítenék egy baba-házat. Még felnőtt korában is emlékezne!


Ha nem tudsz lemondani, akkor inkább kérj anyádtól. A törlesztőt MUSZÁJ befizetni.

A karácsony Nem a pénzről szól! Ne arról szóljon. Építs vele betlehemet, mesélj neki gyertyafénynél: boldogabb lesz. Mi volt, mikor csak bablevest ettünk végig s mákos kalácsot, és jó volt.

2009. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves a gyerek? Azt akartam kérdezni.
2009. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

sziasztok.nos,sajnos nem az én gyerekeimről van szó.bárcsak rólam lenne szó és nem a családtagjaimról.:(

példálozásnak szántam a kérdést.a sógoromék állnak cefetül,úgy néz ki hogy kari ajcsira nem futja,ami valóban nem tragédia,csak a sógorom feszt mondogatja a párjának hogy szegény gyerekeknek milyen sz*r lesz a karácsonyuk..stb..erre fel a csajszi úgy döntött hogy rendben akkor vmit nem fizet be de akkor lesz ajándék meg ünnepi vacsi.kiváncsi voltam mások mit gondolnak erről,én alahol meg is értettem őt(sógoromat ismerve)és elleneztem is a döntését.én már meg is hivtam őket vacsira csak hogy legalább azzal ne legyen gondjuk.egyébként 5 és 4 évesek a gyerekek.

2009. dec. 7. 19:44
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
aranyos vagy, hogy meghívtad őket vacsira :)
2009. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Háát, szerintem inkább a lakás maradjon meg a gyerekek feje felett, mint valami felejthető ajándék a fa alatt. Hosszú távon úgy járnak jobban.
2009. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele!
2009. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!