Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel mossam 22 hós kislányom...

Mivel mossam 22 hós kislányom haját, hogy ne legyen ilyen 'dúrva' tapintású?

Figyelt kérdés
Nincsen hosszú haja egyáltalán,de most is megmostuk este és rögtön szárítás után is már éreztem,hogy nem olyan selymes,mint aminek kéne lennie,hanem dúrvább tapintású. Te mivel mosod a kislányod haját?
2014. febr. 9. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a Babydream Extra Sensitive fürdető és samponnal mosom (Rossmann márkája) szintén 22 hónapos lányomnak, és borzasztó puha és selymes, gyönyörű, dús hátközépig érő a haja :)

(de szerintem ez azért részben adottság függő)

2014. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha megpróbálod hogy nem szárítod meg neki. mert ugye az még jobban szárítja a hajat, főleg egy babának még igen vékony a haja.
2014. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok. esetleg ha egy picike balzsamot felhígítasz és azt rákened egy két perc múlva lemosod és hagyod magától megszáradni...mivel lehet már kiszáradt hogy magától rendbe jöjjön. bocsi ha butaságot írtam még csak most várom az első babámat, nem tudom hogy balzsamot lehet e használni. amúgy mit használsz rá?
2014. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tegyél rá balzsamot!

A felnőtt balzsamból egy mogyorónyit nyugodtan tehetsz!

2014. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"babahajat" levágtátok már neki? mert az szokott még olyan tapintású lenni, amikor nagyon megtöredezik... ha le van vágva és nem ez a gond, akkor többiek leírták már: balzsam :)
2014. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi Nivea sensitive sampont, illetve Yves Rocher ragyogó samponját szoktuk neki használni, illetve mindig teszünk rá egy kis balzsamot is.
2014. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs levágva még a haja :) elég vékonyka,szőke haja van. De most is érzem,mintha száraz lenne vagy nemtudom. :( Johnsonst használunk most,de veszek más fajtát,mert szerintem az a ludas a dologban....
2014. febr. 10. 10:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a Jhonsost olvastam hogy nem nagyon ajánlják még tusfürdőben és testápolóban sem mert szárít :) tehát lehet tényleg az a ludas :)meg vegyél egy jó fajta balzsamot is :)
2014. febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Johnson's termékek - szerintem - már köztudottan a leginkább "megterhelik" a picik szervezetét, érdemes megnézni az összetevőket pl a kremmania.hu oldal szuper, mindent meg lehet nézni, mi micsoda. Én még magamra sem használok szívesen ilyen termékeket...


Úgyhogy válts, mert ez biztosan hozzájárul ahhoz, hogy nem selymes a hajacskája...

2014. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!