Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy másfél...

Miért van az, hogy másfél éves kislányom már egy jó ideje kicsit "furcsán" viselkedik?

Figyelt kérdés
Ez alatt a furcsán alatt azt értem, hogy sokszor úgy néz rám, mintha valami idegen lennék. A legutóbbi alkalommal, amikor elvittem a mamához és visszamentem érte, csak nézett, nem rohant oda hozzám, ahogy szokott, hanem csak nézett. Azt azért el kell mondanom, másfél hétig beteg volt, ez alatt az időszak alatt napi 3-szor próbáltam belekönyörögni a kanalas gyógyszereket (kettőt). Igazi háború volt, mindig sírás vagy kergetőzés lett a vége és persze itt van a orrszívás is, az sem egy felemelő élmény. És ez mind egyszerre 1,5 hét alatt. Lehet, hogy ez viselte meg? Egyébként dackorszakos jelei is vannak, de azért elég rossz érzés. Reggel, ha felébred nem bújik és köszönget, hanem eltol magától. Soha egy ujjal nem bántottam, de ez az említett időszak eléggé kemény volt. Valakinél történt már hasonló? Nagyon rossz érzés.

2014. jan. 25. 12:39
 1/3 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés, ez fog változni?
2014. jan. 25. 12:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemben nem tudok segíteni,csak a gyógyszer és az orrszíváshoz tudok ötletet adni.Nálunk az vált be,h elször kiszívtuk a kedven plüsse orrát,akár ő is csinálhatta és akkkor látta,h neki sem fáj,nem sír,bla-bla-bla :D és így elértük,h egyáltalán nem fél,szépen megengedi.A gyógyszerbevétel is hasonlóképpen,sőt,még a fogmosás is ...
2014. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a betegség miatti "kínzás" okozhatta, hanem estetleg a dackorszak kezdődik így. A nagylányomnál is kín volt minden betegség, de utána nem viselkedett így. Azt viszont tudom, hogy a dackorszak kemény volt, igaz ilyenre nem emlékszem, de már régen volt. Azt tudom, hogy volt olyan, hogy minden kín volt ( öltözés, fekvés stb)
2014. jan. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!