Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen türelmetlen...

Miért vagyok ilyen türelmetlen a gyermekeimmel, hogy kezeljem a helyzetett?

Figyelt kérdés
Apa külföldön dolgozik én meg itthon egy 2 és 6 éves gyerekkel. Egyszerüen már nem bírok velük értelmes ,okos gyerekek de ha olyanjuk van le se tojják mit beszélek nekik. Pláne a nagy , mintha a falnak beszélnék és utánna még visszabeszél és verekszik is velem a kicsi meg utánozza. A lefekvés meg rémálom ha az egyik aludna a másik kiabál, van hogy egy órába tellik mire ágyba kerülünk. Én meg ilyenkor már idegroncs vagyok, nem hogy nekiálljak mosogatni v. valami. Egyszerüen úgy érzem nincs is rám szükségük, simán ellenének mással is ha nem lennék. Reggel minden előről kezdődik, öltözzünk már menjünk már, mert nem érünk oda az oviba... Kész vagyok
2014. febr. 9. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én segíteni nem igazán tudok, csak együtt érezni! 4 gyerekkel vagyok egyedül a férjem külföldön! Borzasztó nehéz. Kitartás!
2014. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pfffu akkor neked sem egyszerű, nálam is néha úgy érzem elszakadt a céna, mint most is akkor kész vagyok de reggelre újra össze kell kötnöm felállni és csinálni a dolgokat, hogy minden menjen a megszokatt kerékvágásban tovább.....
2014. febr. 9. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Kitartás! Az édesanyjuk vagy, persze, hogy szeretnek és szükségük van Rád! De még csak gyerekek...nem észlelik, hogy milyen helyzetben vagy! Nem tudsz nagyszülőktől, keresztszülőktől, barátoktól egy kis segítséget kérni? Hogy egyszer vigyék-hozzák őket ők, vagy hogy legye egy szabad estéd, esetleg hétvégéd magadra?
2014. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont ez a probléma, az egyik mama velünk lakik és még dolgozik a másik mama-papa nem foglalkozik az unokáival pdig 10 percre laknak nyugdíjasok és soha nem érnek rá. A gyerkőcök pedig elég elevenek, sőt! így "idegenre" nem hagyhatom, még a wc-n sem tudok egyedül lenni 5 percig
2014. febr. 9. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor én a helyedben most igenis felkeresném a nemtörődöm nagyszülőket! Persze nem erőszakosan, vagy bunkón, csak tapintatosan, hogy vigyék át magukhoz kicsit, ez az unokáknak is jó végülis...
2014. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!