Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Türelmetlen emberek is türelme...

Türelmetlen emberek is türelmes anyukákká válnak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nálam bejött!

Sajnos eléggé türelmetlen ember vagyok! Féltem is, amikor terhes lettem,hogy a gyerekkel szemben milyen leszek!

Lekopogom,hogy vele szemben totál türelmes vagyok. Még a férjem is csodálkozik!:)

2012. ápr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Velem fordítva történt.

Viszonylag türelmes voltam, mióta gyerekem van türelmetlen lettem. :(

2012. ápr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a 3. vagyok. Türelmetlen voltam eddig is és sajnos a gyerekkel is az vagyok.
2012. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is türelmetlen voltam már három tizenévessel. Amikor jött a pici én lepődtem meg a legjobban, hogy mennyivel türelmesebb lettem.
2012. ápr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a férjem féltettem kicsit, mert elég nehéz természete van, megvannak a saját kis rigolyái. Nálunk ő a türelmetlen, állítólag nekem birkatürelmem van. :) Mióta megszületett a babám, a férjem rengeteget változott, ha én kiborulok, akkor belőle jön elő a higgadtság és pl. az ovónénik szerint is apa nagyon türelmes (öltözésnél). Azonban a férjem szerint én vagyok mostanában sokkal türelmetlenebb. De a fiunk egy igazi eleven, örökmozgó kis jószág, aki sosem merül le és iszonyatosan makacs! :D Érkezik a második baba...!
2012. ápr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én türelmes voltam terhesség előtt, ezt a jó szokásomat mára már nem nagyon ismerem. Bár mostanában azért jobb a helyzet, mert 2 hónapos a kistesó, a nagy oviban, így nem kell egész nap veszekedni, hogy egyél, pakolj össze, moss kezet...stb.
2012. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sosem voltam nagy türelmes,sőt,most 1 éves a kisfiam egy fokkal több a türelmem,nem sokkal,hamar elszakad a cérna.Ez van ilyen vagyok,gyerekfüggő is h nagyon nyugodt gyerekről van szó ahhoz még az én türelmem is elég, kisfiam nagyon eleven,mozgékony kíváncsi,elszoktam mellette veszíteni a türelem,de nem is az elevenség miatt,mert az csak jó,ha a gyerek nem olyan,hogy leültetik és ott marad,inkább a hisztik miatt amiket előad.Elég hamar kialakult nála mi az amit, akar,mi az amit nem.
2012. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, nagyreszt turelmes lettem. Masok azt mondjak, hogy csodalatra melto turelmem van es ilyet ritkan latni, en neha ugy erzem, hogy nem vagyok eleg turelmes. Inkabb akkor vagyok kevesbe nyigodt, amikor mas gondom us van
2012. ápr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dettó, mint a második válaszoló. Végtelenül türelmes ember voltam világ életemben, de mióta anya vagyok, azota sajnos baromi türelmetlen is lettem. :(
2012. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az érdekelne, pl hogy mikor órákig sir a gyerek ellehet ép elmével viselni?nem tudsom hogy fogok helytállni...
2012. ápr. 25. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!