Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogzástól lehet hasmenés?

Fogzástól lehet hasmenés?

Figyelt kérdés
Jön 3 foga a lányomnak és lázas is.
2014. febr. 13. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
igen lehet, sajnos a fog nagyon sok mindent be zavarhat.
2014. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet, és a láz is!
2014. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mivel fogzáskor összevissza nyálzik, ez befolyással van az emésztésére, így a kakira is, igen. van akinek még a popója is kivörösödik a kakitól ilyenkor.

lázas is lehet. én hittem az írásoknak, hogy a láz csak tünet, és hogy ne higyje azt az anya, hogy ez csak sima fogzás, és gondolja azt, hogy beteg a gyerek, stb. aztán a babám, mikor egyszer csak 0 fogból 2 hét alatt csinált hatot (!) egyik csütörtöki nap 38,2 fokos lázat produkált, estére meg már hőemelkedése se volt. és makk egészségesen, nem volt beteg, én is láttam rajta.

szóval igen, okoz a fogzás lázat (mindenféle betegség nélkül) és hasmenést.

2014. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok, az én fiamnak az első 4fog kibújásakor 39feletti láza volt, semmi más tünet, amint áttört a fog (1-2nap) elmúlt a láz.
2014. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Végre megengedte normálisan, hogy megvizsgáljam és 4 új foga van tegnap óta. 3nak kint volt a csücske tegnap, a negyedik este még nem látszódott, most már kezd kibújni. Szegénykém, 4 rágófog egyszerre.


Gondoltam, hogy a foga, mert mondogatta. De mikor elkezdett menni a hasa, féltem, nehogy valami vírusos trutyi legyen. Ezen is túl leszünk.


Köszönöm!

2014. febr. 13. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!