Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Karácsonyi ajándéknak fényképe...

Karácsonyi ajándéknak fényképes asztali naptár?

Figyelt kérdés

Csak szólni szeretnék nektek, hogy a DM-ben 1499 Ft az asztali fényképes naptár (13 lapos) amit magatoknak megszerkeszthettek a DM honlapjáról letöltött szoftveren keresztül. Egyébként minimum 3500Ft egy ilyen naptár bárhol. Viszont siessen aki ilyet akar mert 10.-ig (tehát legkésőbb holnap) el kell küldeni a megrendelést.

Itt a link ahonnan letölthető a naptár szerkesztő:

[link]


2009. dec. 9. 11:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kimaradt bár gondolom egyértelmű, hogy a saját képeitekből állíthatjátok össze a naptárat. Lehet olyat is választani amire egy oldalon 4 fényképet lehet tenni. Sok lehetőség van egyébként, mindenfélét lehet rajta variálni.
2009. dec. 9. 11:17
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy, hogy szóltál!
2009. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazán nincs mit, remélem valakinek a hasznára lesz. :)
2009. dec. 9. 11:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én mindenkinek azt rendeltem a családban, jók lettek és én is csak ajánlani tudom!
2009. dec. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is azt csináltattam, és fényképes kispárnahuzatot apának a egy fényképpel kettőnkről, aminek nagy sikere volt nálunk már egy esetben, a papa névnapján!


Nagyon jó ajándék szerintem mindegyik!

2009. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi karácsonyi üdvözlőlapot rendeltünk 13 hónapos lányunk fényképével (10 db 1290 Ft) Mindenki kap az ajándék mellé egyet, ma megy érte férjem, kíváncsi leszek, milyenek. Egyébként szeretem a Dm-s fotószolgálatot, eddig csak jó tapasztalataim vannak...
2009. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindig irigyeltem, aki ilyen szemfüles! Köszi.
2009. dec. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, minden szuper, gyönyörű lett a naptár. DE MIÉRT NEM TUD A SZERVERHEZ CSATLAKOZNI? Kérlek, segíts :(
2009. dec. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jajj de jó, hogy szóltál!!! :) Már szerkesztem is!!!

KÖSZI! :)

2009. dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Pfúú, nem tudok segíteni ebben, nekem tökéletesen működött. Lehet, hogy csak átmeneti probléma. Ha elmented amit csináltál akkor később is meg tudod keresni (fenti menüben a megnyitásra kattintva) és később is el tudod küldeni, nem kell előlről kezdeni az egészet. Remélem sikerül!

És képzeljétek én tegnap előtt rendeltem és már tegnap megjött az email, hogy holnap mehetek érte mert készen van.

2009. dec. 10. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!