Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez jó ötlet...

Szerintetek ez jó ötlet karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés
Babám 5 hónapos és naptárt szeretnék róla a nagyszülőknek.Csak nem tudom melyik hónapra milyen képet rakjak.Mert ennyi idő alatt még nincs olyan sok változás.Pl január amikor még nagyon kicsi vagy hogy legyen?Ötletek?
2010. nov. 18. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén szólva szerintem ez most még nem olyan jó ötlet, majd inkább jövőre, akkor már sokkal látványosabb a dolog. Na már mint a picúr változása. Inkább valami másban gondolkodj szerintem.
2010. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is nemí!

Én minden családtagnak azt adok. Külföldön élünk, és nem sokszor látják a kicsit, csak kamerán akkor is. 5 hónapot tölti dec. 27-én, a nagyiék imádni fogják, én olyat vettem, hogy bele kell tenni a képeket, így később azokat kiveheti.

Bármilyet rakhatsz bele, nem számít, mindegyiken szép a babád biztosD

2010. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, én úgy csinálom, hogy az egyik fürdős kép lesz, a másikon meg játszik, a 3.on épp alszik, 4.-en nevet...szerintem így jó lesz:D Esetleg ha van kedvenc képe a nagyinak, azt mindenképp tedd a nagyi születési hónapjához:D
2010. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez lesz az egyik ajandek :)

Alapbol szerttem voilna egy fotosorozatot a lanyomrol, igy mar a naptar nem egy nagy osszeg.

Igaz csak januarra lesz kesz, de igy is orulni fognak remelem :)

2010. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én is csak idén csináltattam mert tavaly még nekem is csak 6 hós volt.

Sokkal jobb várni mert sokszínűbben lehet megcsinálni.Pl.decemberre és a tavaly készült karácsonyi,mikulás sapis képeket szerkesztettem oda.Júniusra(mikor született)meg egy újszülött képet és egyet az első szülinapjáról.

November 30 a DM-be 50%olcsóbba udod megcsináltatn neten keresztül.Ma mentem a mienkért és fantasztikus lett:D

2010. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!