Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves fiú milyen karácsonyi...

12 éves fiú milyen karácsonyi ajándéknak örülne?

Figyelt kérdés
különösebb hobbi nincs, talán valami fantasztikus könyvet elolvasna de abból sem tudom mit vegyek. kérlek segitsetek! minden megoldás érdekel!
2009. nov. 23. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

-mobiltelefon. én annyi idős koromban kaptam kb.


-focilabda. annak még most is örülnék :D


-mp3 lejátszó

2009. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
van mindegyik, sőt kézi psp-je is:)
2009. nov. 23. 12:51
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó társas!Amivel az egész család játszik pl. karácsonykor...
2009. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
play station, notebook, telefon, iPod, xbox vagy ha valamelyik van akkor hozzá egy játékot. szerintem legegyszerűbb az lenne, ha valamilyen ürüggyel elvinnéd egy media markt-ba vagy társaiba ahol ő szabadon nézelődhetne és ha bogarászna valamivel akkor te megkérdeznéd hogy mi ez? és ő azt mondja tök jó... akkor már is van valami :)
2009. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Ha ez a kérdés felmerül benned akkor nem ismered eléggé a saját fiadat... én nem tudok elképzelni olyat hogy a szüleim ne tudják mit vegyenek nekem karácsonyra, csak olyat hogy nincs pénz rá, de olyankor mindenki pénzt ad, és ettől függetlenül tudják hogy mire költöm majd.

Hogy ne furdaljon a kíváncsigág elárulom :P egy Vintage Les Paul gitárt fogok venni :P

2009. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
hopsz, lemaradt. 16/F
2009. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
bocs ez is lemaradt :D ha esetleg a gitárom már nem lenne aktuális akkor is mindegy, legjobban annak örülök ha békében és vidámságban telik a karácsony sok közös programmal, arra figyelj hogy ne olyan programot válassz amit te tuti élveznél, hanem olyat amiről tudod hogy a fiad is örülne neki, ha megtalálod a megfelelő programot nagyon jól érezhetitek magatokat, ha pl anyagi helyzetetek megengedi, paintballozhatnátok, mittomén, gyerekek és nagyszülők vs te a pároddal :P vagy aki benne lenne a családból, stb... bármilyen izgalmas közös prgogram is megtenné
2009. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Annyi mindentől függ, így ismeretlenül nem lehet segíteni! Van, aki 12 évesen már sprayt használ, zselézi a haját, odafigyel az öltözködésére, azaz hiú, és ilyen ajándékoknak örülne. Van, akit a zene érdekel, van, akit a számítógépes játékok, vagy filmek, stb, stb.

Ha fantasztikus könyvet akarsz, akkor kérj tanácsot a könyvesboltban.

2009. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
VIZIPIPA
2009. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
14 éves srác wok és én ilyeneket szerettem volna: (párat meg is kaptam :D ) Xbox360,Wii,(a Wii naon atom nekem is van)Nintendo Ds,Bakugan,Ps3,Ipod,Iphone,Lcd Tv...ilyenek..
2009. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!