Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vicces kismama felsőt szeretné...

Victory82 kérdése:

Vicces kismama felsőt szeretnék, segítséget kaphatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék vicces kismama felsőt venni,de nem találok olyat,amilyenre gondoltam.Biztosan láttátok már,nekem a kukucskálós tetszik:)Köszönöm mindenkinek,aki segít:)
2014. febr. 17. 12:05
 1/3 Jégtánc ***** válasza:
Facebookon van egy Margaréta Ajándékműhely nevezetű oldal.Ott meg tudod nézni a képeket és fel tudod venni a kapcsolatot a személlyel aki készíti.
2014. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zabmester ***** válasza:
Sejtem, melyikre gondolsz. Én az ebay-en láttam ilyet pár hónapja, nem is volt drága. Mondjuk két hete megint kerestem, akkor pont nem volt egy darab sem, de aztán szerintem megint felbukkan majd, érdemes ott nézelődni.
2014. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket,aranyosak vagytok:)Remélem sikerül találnom,mert annyira tetszik:D
2014. febr. 17. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!