Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítséget kérek, nem találok...

Segítséget kérek, nem találok információt arról, hogy a magzatmozgásokat illetően mit jelenthet, ha rángógörcs - NEM CSUKLÁS - szerű mozgást végez babóm a pocakban, öt percenként nagyjából? 38. hetes kismama

Figyelt kérdés
Ma hajnalban tapasztaltam ezt először, és rendellenesnek találom az eddig tapasztalt mozgásaihoz képest. Az egész teste nagyot rándul olyankor, nagyon ilyesztő.
2012. febr. 5. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem csuklás? Szerintem ha aggódsz emiatt, minél előbb hívd fel az orvosod vagy a védőnőt, ők több információt tudnak erről adni!

Boldog babavárást!

2012. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ilyesmi mozgasok elvileg azert vannak, mert az idegrendszeruk meg nem eleg fejlett es onkentelenul ranganak, van, hogy az egesz testuk. De ilyen meg kint is lesz par hetes koraig, a fiaimnak is volt, a kisebbiknek gyakrabban, sokszor meg az almabol is a sajat onkentelen mozgasa, rangasa ebresztette. A gyerekdoki is mondta, hogy ez normalis.

Ha nagyon gyakori nalad, tehat egy nap alatt is sokszor megtortenik, akkor inkabb hivd a dokidat es kerdezz ra, vagy a korhazat, ha nincs dokid.

2012. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Remegés, normális jelenség. De ha nagyon aggaszt és sokszor előfordul, nézesd meg magatokat a kórházban, vagy a dokinál.
2012. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha vergődéshez hasonlót érzel, az nem jó jel, a baba valamiért nem érzi jól magát. Na nem megijeszteni akarlak, de nekem arra a dokim azt mondta, hogy akkor azonnal menjek az ügyeletre.
2012. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!