Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tennétek a kisgyerek ágyát...

Tennétek a kisgyerek ágyát ara a falra aminek a túloldalán (másik helységben) gázkazán van?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha máshol nincs hely akkor igen, ha felrobban akkor így is úgy is robban minden. De ha az ablak alá teszed akkor pedig mi van ha egy autós berepül vagy bedobnak valamit, vagy a szél becsapja. Ha van máshol hely akkor inkább oda tenném, de ha nincs hát akkor ez van.
2014. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bevallom őszintén, én erre nem is gondoltam... Én is oda készülök tenni nyáron. (az lesz a saját szobaja, most még velünk van)
2014. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez az egy belső fal van, akkor igen. Ha van másik, ahol elfér az ágy, akkor inkább nem (de megindokolni nem tudom kifejezetten, hogy miért nem...).
2014. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi jelentősége van ebben az esetben annak, hogy a gázkazán hol van? Teljesen irreleváns.
2014. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt az egyet érdemes lenne azért meghallgatni, hogy pl. az éjjeli csendben amikor "beindul" a szerkezet, az mennyire hangos, mennyire hallatszik át a falon.

Esetleg egy pótlólagos hangszigetelést tennék a köztes falra mindenképpen.

Robbanásveszély nem lesz akkor sem magasabb, ha arra a falra teszed, akkor sem, ha egy másikra. :)

2014. febr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs gázkazánunk, panelban lakunk, de én pl. nem szívesen tettem a gyerekágyat oda, ahol a szomszédnak a vizes blokkja (fürdőszobája) van.

Nekem is a zaj, dübörgés jutott először az eszembe a gázkazánról, hogy talán azért nem raknám oda, illetve nem tudom milyen hangja van, de mikor régen a barátnőmnél aludtam, aki a 10-en lakott, és a liftindulást mindig meghallottam kintről.... ő már megszokta. Ahogy mi is megszoktuk egész télen a radiátor zúgását is.

2014. febr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen. ha meghal, haljon meg ugy mint egy igazi ferfi
2019. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!