Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy kétgyerekes anyának/apának...

Egy kétgyerekes anyának/apának egyedülállóként mennyi esélye van?

Figyelt kérdés
megoldható szerintetek? van valaki estleg akinek van tapasztalata? Segítség nemigen van pl aki viszi a kicsit óvodába...

2014. jan. 28. 19:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
mennyi esélye... mire?? nem értem a kérdést....
2014. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
eltartani a gyerekeit, megélni - nem értem hogy egy kérdésre miért kell nem értem a kérdést választ adni... az ember belép ide látja hogy jött válasz és kiderül hogy egy nagy 0 sem ér. inkább ne is írt volna...szerintem egy minimális ész szorult valakibe gondolhatja hogy nem arra vagyok kíváncsi hogy egyedülállóként lehet-e Madridban sálat kötni... vagy mit tudom én, Ha valaki nem érti a kérdést nagyon szépen kérem ne írjon... Ellenben saját tapsztalatokat elfogadnék... ki hogyan oldja meg az életét? Hova teszi a gyerekeket amíg dolgozik, vagy hogyan mennek oviba, iskolába? Hogy megy be dolgozni, amikor beteg a gyerek? stb Köszönöm szépen!
2014. jan. 28. 20:19
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Mire? Mivel kapcsolatban vársz tapasztalatokat?
2014. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Egy értelmetlen zagyvaságot írtál ki! A kérdésből éppen csak a lényeg hiányzott. Nehogy már még te legyél felháborodva!
2014. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
A kérdésből pont nem ez jön le. Én pl. arra gondoltam, hogy új társat találni mennyi esélye van.
2014. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%
Bocs, hogy a témához (szerencsére) nem tudok érdemben hozzászólni, de szerintem ezt a kérdést csak az nem érti, aki nem akarja. De főleg az, aki éppen marhára unatkozik, és kötözködhetnékje van.
2014. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
mennyi idősek a gyerekek?apuka nem tudna segíteni a hétköznapokban?
2014. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
3 és 6 évesek. nem segít. (az 5.nek: ahhoz hogy társat találjon az ember nem kell elvinni a gyereket az oviba.) A félreértések elkerülése végett: mennyi az esély eltartani a gyerekeket.
2014. jan. 28. 20:49
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
kedves kérdező talán azért kérdeztem meg, hogy tudjak neked érdemben válaszolni mert bocs de én így nem értettem... (és amint láttam nem csak én voltam így vele.. tehát nem biztos hogy én vagyok az értetlen....) viszont ilyen hozzászólás után már nem akarok válaszolni neked... pedig tudnék mit... de nem érdemled meg... és baromira nem fog érdekelni a lepontozásotok :) "1"
2014. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
Úh, most aztán jól kib@..tál vele... :D
2014. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!